Michelle Pfeiffer derasi dėl karalienės vaidmens filme „Piktadarės istorija 2“

Michelle Pfeiffer derasi dėl karalienės vaidmens filme „Piktadarės istorija 2“

Itin didelio pasisekimo visame pasaulyje sulaukusi kino juosta „Piktadarės istorija“ (angl. „Malifecent“) žada intriguojančius nuotykius ir antroje pasakos dalyje. Aiškėja vis daugiau detalių apie filmo tęsinį, kaip praneša The Wrap, vyksta intensyvios derybos su aktore Michelle Pfeiffer dėl karalienės vaidmens. Jei derybos bus sėkmingos, filme turėtume išvysti daug žadantį Angelina‘s Jolie, kuri ir toliau įkūnys raguotąją piktadarę Malefisentę, bei Michelle‘s Pfeiffer duetą.

Prie režisieriaus šturvalo šį kartą stojo Joachim‘as Ronning‘as, režisavęs filmą „Karibų piratai: Salazaro kerštas“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“), į prodiuserio kėdę grįš Joe‘is Roth‘as, kuris yra tikras „Disney“ numylėtinis, prodiusavęs ne vieną studijos juostą, jo darbų sąraše puikuojasi ir pirmoji Maleficentės dalis. Netrukus turėtų aiškėti ir daugiau kūrybinio proceso smulkmenų bei kino teatrus sudrebinsiančios premjeros data.

2014 metais pasirodžiusi „Piktadarės istorija“ tapo gaivaus oro gūsiu princų ir princesių istorijose, šiuolaikinė „Miegančiosios gražuolės“ (angl. „Sleeping Beauty“) interpretacija, kuri pasauliniu mastu uždirbo net 758 milijonus JAV dolerių, o sekantiems istorijos tęsiniams iškėlė nepaprastai aukštus reikalavimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles