Morganas Freemanas vaidins dar viename veiksmo filme

Morganas Freemanas vaidins dar viename veiksmo filme

Pranešama, kad Oskaro lauretas už dramą „Mergina vera milijono“ (angl.  „Million Dollar Baby“ ), Morganas Freemanas vaidins veiksmo filme „Gilyn į besaulę jūrą“ (angl. „Down to a Sunless Sea“).

Filmo scenarijų rašė Davidas Gleesonas, kuris 2013 m. buvo kviestas rašyti scenarijų biografiniam filmui apie „Žiedų valdovo“ ir „Hobito“ autorių J. R. R. Tolkien‘ą. Siužetas kol kas slepiamas, bet manoma, kad būsimas filmas „Gilyn į besaulę jūrą“ turėtų būti panašus į 1997 m. juostą „Prezidento lėktuvas“ (angl. „Air Force One“). Filmą prodiusuos Bruce‘ui Cohenui ir M. Freemanui priklausanti „Revelations“ kompanija.

Oskaro laureatą M. Freemaną visai neseniai buvo galima išvysti Luco Bessono mokslinės fantastikos hite „Liusi“ (angl. „Lucy“), kuriame vaidino kartu su Scarlett Johanson, ir komedijoje „Tedas 2“ (angl. „Ted 2“). Taip pat aktorius 2014 m. pasirodė istoriniame epe „Paskutiniai riteriai“ (angl. „The Last Knights“), kuriame suvaidino kartu su Clive’u Owenu.

Kitais metais jis pasirodys filmuose „Londono apgultis“ (angl. „London Has Fallen“) ir legendinio „Beno Huro“ (angl. „Ben-Hur“) perdirbinyje, kurį režisuoja rusų kino kūrėjas Timūras Bekmambetovas. Su juo aktorius jau bendradarbiavo prie 2008 m. pasirodžiusio veiksmo filmo „Ieškomas“ (angl. „Wanted“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles