Pasirodė pirmasis Quentino Tarantino „Pagiežingo aštuoneto“ anonsas

Kino studija „The Weinstein Company“ galiausiai į internetus išleido pirmąjį be galo laukiamo, naujausio režisieriaus Quentino Tarantino filmo „Pagiežingas aštuonetas“ (angl. „Hateful Eight“) anonsą, kuriame užverda tikra pekla.

Pirmajame anonse trumpai pristatoma visa filmo idėja, tačiau nieko konkretaus taip ir neparodoma. Iš esmės, režisierius išlaiko savo ankstesnių darbų stilių ir anonsuose parodo labai mažai, taip dar labiau sužadindamas gerbėjų smalsumą. Bet, neišvengiama ekspozicijos, kai vienas veikėjas nupasakoja kitą veikėją ir jo kėslus. Kita vertus, tai padaroma taip smagiai, kad net priekaištaut nesinori. Visa kita – užvedantis ir tikrai smagus kadrų kratinys, kuris tik parodo sniegingus kraštovaizdžius ir leidžia užmesti akį į būsimus personažus.

Filmo veiksmas vyks „šeši arba aštuoni, arba dvylika metų“ po Pilietinio karo. Juostoje bus pasakojama apie prerijų mediotoją Džoną Rūtą ir jo sulaikytą bėglę Deizę Domerg, kuri vežama į kartuves. Jie keliauja per snieguotas Vajomingo apylinkes karieta, kai pakeliui sutinka du nepažįstamuosius – majorą Markisą Vareną, buvusį karį, o dabar – prerijų medžiotoją, ir Krisą Maniksą. Pastarasis – pietietis pamišėlis, bandantis visiems įrodyti, kad yra naujasis miesto šerifas. Keliautojus kalnuose užklumpa pūga, o slėpdamasi nuo jos, ketveriliu sutinka dar kelis pavojingus personažus, kuriuos sieja vienas mirtinas ryšys.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Kurtas Russellas, Jennifer Jason Leigh, Samuelis L. Jacksonas, Timas Rothas, Waltonas Gogginsas, Michaelas Madsenas, Bruce‘as Dernas, Chaningas Tatumas, Zoe Bell ir kt. Greičiausiai, kaip ir dažniausiai būna, trumpai ekrane pasirodys ir Quentinas Tarantino.

„Pagiežingas aštuonetas“ keliuose kino teatruose pasirodys dar per šias Kalėdas, o plačiai kino teatrus pasieks kitų metų sausio 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles