Brendanas Gleesonas jungiasi prie „Džokerio 2“

Brendanas Gleesonas jungiasi prie „Džokerio 2“

Kaip praneša portalas „Deadline“, aktorius Brendanas Gleesonas jungiasi prie filmo „Džokeris: Beprotybė dviems“ (angl. Joker: Folie a Deux). Jis filme vaidins kartu su Joaquinu Phoenixu ir jau patvirtinta Lady Gaga, kuri atliks Harlės Kvin vaidmenį.

Kokį konkretų personažą vaidins B. Gleesonas, dar nepranešama. Apskritai, filmo tęsinys yra be galo paslaptingas ir kol kas sulaukiame vos kelių nuotrupų apie tai, kas tame filme bus matoma. Jau kaip ir aišku, kad tai bus miuziklas arba kažkas arti to. Taip pat aišku, kad pirmo filmo psichologinės problemos ir toliau persekios Arturą Fleką, tik šįkart jis dalysis jomis su Harle Kvin. Taigi, iš esmės filmas suksis jau ne tik apie klouną nusikaltėlį, bet apie jį ir jo meilės objektą.

Ir daugiau… Kol kas nieko nėra aišku. Faktas dar ir tai, kad iš pirmojo filmo sugrįžta ta pati Zazie beetz, kuri pirmojoje dalyje vaidino Arturo simpatiją (ar bent tariamą) ir buvo jo kaimynė. Taip pat, tęsinį režisuos tas pats Toddas Phillipsas. Kadangi pirmoje dalyje jokių didesnių sąsajų su Betmenu nebuvo, o Briusas Veinas tebuvo labai mažas vaikas, tikėtina, kad ir antroje dalyje Betmeno neišvysime. Filmas kinus pasieks 2024 metų spalio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles