Dolphas Lundgrenas jau filmuojasi „Vaikų darželio policininko“ tęsinyje

Dolphas Lundgrenas jau filmuojasi „Vaikų darželio policininko“ tęsinyje

Filmas „Vaikų darželio policininkas“ (angl. „Kidergarten Cop“), kaip ir daugelis populiarių praėjusio amžiaus pabaigos kino kūrinių, greitai susilauks savo tęsinio. Pastarosiomis dienomis internete pasirodė ir pirmieji kadrai iš tęsinio filmavimo aikštelės.

Pirmojoje dalyje vaikus bandė tramdyti Arnoldas Schwarzeneggeris. Tęsinyje šis darbas bus patikėtas kitam galiūnui – Dolphui Lundgrenui. Po filmo „Rokis IV“ (angl. „Rocky IV“) išgarsėjęs aktorius ilgainiui tapo tikra veiksmo filmų legenda. Iš Švedijos kilusį aktorių pastaruoju metu buvo galima pamatyti didžiausias veiksmo filmų žvaigždes suvienijusiuose „Nesunaikinamų“ (angl. „The Expendables“) filmuose.

D. Lundgrenas nėra atlikęs pagrindinio vaidmens komedijoje, o linksmesniuose vaidmenyse pasirodo tik šaipydamasis iš savo akcento ar stiprumo, todėl „Vaikų darželio policininkas 2“ jam turėtų tapti šiokiu tokiu iššūkiu. Tęsinio sumanymas yra toks pat skystas kaip ir noras kurti tęsinį tokiam filmui – D. Lundgreno herojus, kartu su draugu indu, ieško diske esančios slaptos informacijos, kažkokiu būdu atsidūrusios vaikų darželyje. Į filmą vienokiu ar kitokiu būdu turėtų įsiterpti ir romantinė istorija bei viskam kenkiantys albanai.

Filmą režisuos Donas Michaelas Paulas, kol kas režisavęs tik antrarūšius filmus. Scenarijaus autorius – Davidas H. Steinbergas, parašęs antrąją „Amerikietiško pyrago“ (angl. „American Pie“) dalį, kas nuteikia vos kiek optimistiškiau.

Primename, kad pirmoji „Vaikų darželio policininko“ dalis susilaukė nemenkos sėkmės, tačiau tai nereiškia, kad taip pat seksis ir tęsiniui. Vos 15 milijonų kainavusi komedija užsidirbo daugiau nei 200 mln. dolerių, net jeigu ir nesusilaukė entuziastingo kritikų palaikymo. Filmą rašė ir režisavo komedijos legenda Ivanas Reitmanas, todėl pirmosios dalies nuopelnai yra labiau priskiriami jam, ne abejotinais komedijos sugebėjimais pasižyminčiam A. Schwarzeneggeriui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles