Paaiškėjo, ar Halkas pasirodys filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“

Paaiškėjo, ar Halkas pasirodys filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“

Nors iki filmo „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) premjeros liko kiek mažiau nei metai, daugelis jo detalių aiškėja jau dabar. Pastarosiomis dienomis buvo atskleista, ar Halkas pasirodys viename didžiausių „Marvel“ filmų.

Atsakymą pateikė žaliąjį milžiną įkūnijantis Markas Ruffalo, Venecijos kino festivalio metu davęs interviu italų tinklapiui BadTaste.it. Jis teigė, kad nei Halkas, nei į jį pavirstantis profesorius Briusas Baneris „Kapitone Amerikoje: pilietiniame kare“ nepasirodys.

Pasak M. Ruffalo, jo veikėjas buvo pirmajame scenarijaus variante, tačiau ilgainiui buvo nuspręsta dar patausoti vieną didžiausių „Marvel“ paslapčių. Primename, kad šių metų filmo „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) pabaigoje Briusas Baneris, dar kartą nesugebėjęs suvaldyti savo galių, paslaptingai dingo. Nuo pat filmo pasirodymo jo dingimo priežastis yra bene svarbiausias didžiosios franšizės klausimas tarp gerbėjų.

M. Ruffalo teigia, kad „Marvel“ turi aiškų atsakymą į tai, kur yra Halkas, tačiau „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ jiems nepasirodė kaip tinkamas filmas atskleisti šią paslaptį. Tiesa, savo mastu jis tikrai nenusileis antrajai „Keršytojų“ daliai. Pasak oficialios siužeto santraukos, filme bus pasakojama apie dar vieną Keršytojų sukeltą katastrofą, priverčiančią pasaulį pasidalinti į dvi dalis: žmones, kurie reikalauja Keršytojus kuo greičiau atskleisti savo tapatybes, ir tuos, kurie gina pasaulio gelbėtojų privatumą.

Filme netruks didžiausių franšizės žvaigždžių ir be M. Ruffalo. Jame vaidins Chrisas Evansas, Robertas Downey jaunesnysis, Scarlett Johansson, Jeremy Renneris, Paulas Bettany, Elizabeth Olsen, Donas Cheadlas, Paulas Ruddas ir naujasis Žmogus-voras Tomas Hollandas.

Filmo premjera – 2016 metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles