Antrame „Nekaltas melas“ sezone išvysime dar daugiau žvaigždžių

Antrame „Nekaltas melas“ sezone išvysime dar daugiau žvaigždžių

Priminsime, jog praėjusiais metais puikiai pasirodęs ir daugybę apdovanojimų susišlavęs pirmasis „Nekalto melo“ (angl. „Big Little Lies“) sezonas pasakojo istoriją apie tris visiškai skirtingas moteris, gyvenančias nedideliame Australijos miestelyje, jų išgyvenimus ir, žinoma, paslaptis, kurias jos slepia už idealiai atrodančių  savo gyvenimų. Jų keliai susikerta, o paslaptis darosi vis sunkiau išsaugoti – tuomet ir prasideda serialo veiksmas.

Seriale netrūko itin garsių pavardžių – Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Laura Dern, Alexander‘is Skarsgård‘as ir kitų. Tačiau kūrėjai nusprendė tuo neapsiriboti ir pakvietė prie naujojo sezono prisijungti vieną garsiausių savo kartos aktorių – Meryl Streep. Žinoma, aktorė įkūnys veikėjo Perio (akt. Alexander‘is Skarsgård‘as) motiną.

SPOILER ALERT. NEMAČIUSIEMS PIRMOJO SEZONO TOLIAU REKOMENDUOJAMA PRALEISTI ŠIĄ PASTRAIPĄ IR PRADĖTI SKAITYTI NUO SEKANČIOS. Galima spėti, jog M. Streep veikėja pasižymės nuožmumu, nes atvykimo tikslas – išsiaiškinti rūpimus klausimus ir pasirūpinti be tėvo likusiais anūkais.

Kūrybinė komanda didelių pokyčių nepatirs – mat serialo kūrimui ir scenarijui, kaip ir pirmajame sezone, vadovaus David‘as A. Keley, o režisiere liks Andrea Arnold, kuriai talkins serialo aktorės Nicole Kidman ir Reese Witherspoon. Serialas turėtų pasirodyti šiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles