„Katinas su skrybėle“ grįš į ekranus

„Katinas su skrybėle“ grįš į ekranus

„Warner Bros. Animation“ ir „Dr. Seuss Enterprise“ pasiekė susitarimą dėl bendradarbiavimo. „Warner“ kompanija gavo sutikimą kurti naują seriją animacinių filmų, kurie bus paremti rašytojo, animatoriaus ir karikatūristo Theodor‘o Seuss‘o Geisel‘io (geriau žinomo Dr. Seuss vardu) kurtomis garsiosiomis istorijomis ir herojais.

Pirmasis dienos šviesą turėtų išvysti Katinas su skrybėle tokio paties pavadinimo animaciniame filme. Kol kas neaiškios smulkesnės detalės, kadangi filmas tik parengiamojoje stadijoje ir projektui ieškomas scenaristas. „Katinas su skrybėle“ (angl. „Cat in the Hat“) jau anksčiau buvo adaptuotas kitos kompanijos – „Universal“, tačiau tai nebuvo animacinis filmas, o katiną įkūnijo Mik‘es Myers‘as. Ši adaptacija pasisekimo nesulaukė, o mano asmenine nuomone, tai buvo tiesiog klaikus bandymas, dėl kurio tęsinių nebesulaukėme.

Lieka tikėtis, jog „Warner“ kompanijai pasiseks kur kas labiau. Tuo tiki ir jos vadovas Toby Emmerich‘as teigdamas, jog: „Mūsų animacinių filmų grupė tapo namais eilei populiarių animacinių franšizių, todėl mums didžiulė garbė, kad prie jų galės prisijungti ir Dr. Seuss‘o personažai. Tai nebus vienas filmas ir, tikiu, jog sukursime pasaulinės klasės kūrinį bei tęsime kelionę į platų animacinį pasaulį.“

Sunku pasakyti, ko galime tikėtis šį kartą, tačiau nusimato įdomi konkurencinė dvikova – mat šiais metais „Universal“ tęs Dr. Seuss‘o personažų perkėlimą į kino ekranus – planuojama parodyti naują animacinį filmuką, kuriame išvysime Grinčą, vis nesėkmingai bandantį pavogti Kalėdas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles