Aktorius Terry’is Crewsas patvirtino: bus kuriama antroji filmo „Baltosios pupytės“ dalis

Aktorius Terry’is Crewsas patvirtino: bus kuriama antroji filmo „Baltosios pupytės“ dalis

Pasiruoškite linksmybėms, nes panašu, kad filmas „Baltosios pupytės“ (angl. „White Chicks“) sulauks savo tęsinio. Kiek anksčiau šiais metais aktorius Marlonas Wayansas teigė, kad buvo šokių tokių „pasišnibždėjimų“ dėl galimo tęsinio 2004 m. Wayansų brolių komedijai. Dabar, vienas iš aktorių komandos narių, Terry‘is Crews‘as įpylė šiek tiek žibalo į ugnį teigdamas, kad antroji dalis tikrai bus. Apart šito, jokių papildomų detalių apie tai, bus ar ne antroji filmo dalis, nėra.

Apie galimai įvyksiančią antrąją dalį aktorius T. Crewsas kalbėjo dviejuose atskiruose interviu. Pirmiausia apie filmo tęsinį jis buvo paklaustas televizijos laidoje „Watch What Happens Live“. Aktorius nevyniojo žodžių į vatą ir atskleidė, kad Shawnas Wayansas, kuris, kartu su savo broliu M. Wayansu atliko pagrindinius vaidmenis filme, pats pasakė, kad antroji dalis bus. „Žinot ką, aš tiesiog susisiekiau su Shawnu ir jis sakė: „Žmogau, mes tai padarysim, tikrai pradėsim…“ Prieš penkiolika metų, jūs turite suprasti. Prieš penkiolika metų nuo šio mėnesio. Aš būsiu tos formos, kuri bus skirta tik tam filmui.“ – pokalbių laidoje komentavo T. Crewsas.

Ir kol aktorius neatskleidžia jokių detalesnių siužeto detalių, kalbėdamas televizijos laidoje „The Talk“, kartu su vedėjomis labai detaliai aptarė pirmojo filmo sceną, kurioje jis dainavo Vanessa Carlton dainą „A Thousand Miles“. Laidos dalyviai juokavo, kad dabar šiai scenai tiktų milžiniško populiarumo susilaukusi Carly Rae Jepsen daina „Call Me Maybe“ ar, galbūt, repo stiliaus kūrinys. „Aš manau, kad šių laikų atitikmuo būtų Carly Rae Jepsen daina „Call Me Maybe“. Bet aš tikrai atlikčiau balčiausią baltosios merginos dainą, kokią jums būtų tekę matyti. Tačiau baltaodės merginos dabar atlieka ir gangsteriškas repo dainas, suprantate ką tai reiškia? Tai gali būti kiek kitaip, daina gali turėti ir repo elementų. Tačiau kad ir kaip nuspręsime tai padaryti, manau tai bus šaunu.“ – kalbėjo aktorius T. Crewsas.

Filmas „Baltosios pupytės“, režisuotas Keenano Ivory Wayanso originaliai išleistas 2004 m. „Sony Pictures“ kompanijos. Filmo biudžetas siekė 37 milijonus dolerių ir po išleidimo uždirbo daugiau kaip 113 milijonų dolerių. Nors tai ir neskamba kaip labai pelningas filmas, tačiau tai nėra prastas pelnas. Visgi, filmas buvo tiesiog sunaikintas kritikų ir „Rotten Tomatoes“ puslapyje turi vos 15 proc. teigiamų įvertinimų. Tačiau Holivude kalba pinigai ir esant geroms aplinkybėms galima tikėtis, kad pinigai sukalbės ir ties filmo tęsinio kūrimu.

Komedijų tęsiniai, kurie pasirodo praėjus metams nuo pirmosios dalies dažniausiai nepasirodo labai gerai, o tokią prielaidą galima daryti prisiminus filmus „Zulanderis 2“ (angl. „Zoolander 2“) ir „Žinių vedėjas 2“ (angl. „Anchorman 2: The Legend Continues“). Todėl tikriausiai mažai ką nustebintų, kad toks transliuotojas kaip „Netflix“ pasirinktų šį projektą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles