„Pradink“ režisierius J. Peele’as šiemet kurs savo antrąjį filmą

„Pradink“ režisierius J. Peele’as šiemet kurs savo antrąjį filmą

Daug pagyrų susilaukusio filmo „Pradink“ (angl. „Get Out“) režisierius Jordanas Peele‘as šiemet vėl žada imtis darbo. Viename savo interviu TV laidai „Hollywood Masters“ režisierius  prasitarė apie savo tolimesnius metų planus.

Būtent duodamas išskirtinį interviu viename iš Los Andželo mieste esančių universitetų jis prasitarė, kad šiuo metu rašo scenarijų savo naujajam filmui. Nors dar nėra aiškūs filmo pavadinimas ar siužetas, bet pasak, J. Peele‘o, tai bus trileris. „Pradink“ režisierius taip pat prasitarė, kad ir vėl bandys „sukurti pramogą sau“. „Aš pavariau. Ką man daryti toliau? Kaip pagerinti tai, ką jau sukūriau? Aš manau, kad svarbiausia susikoncentruoti į istorijas, kurios visų pirma yra artimos man pačiam. Taip buvo su „Pradink“, kuomet parašiau savo mėgstamiausią filmą, kurio dar nesu matęs. Taigi, šiuo metu rašau savo naująjį filmą, kurį išleis studija „Universal“, o aš ir vėl bandau sukurti pramogą sau“, – atviravo režisierius J. Peele‘as.

Jis taip pat pridūrė, kad antrajame jo filme nestigs trilerio, siaubo, veiksmo ir komedijos elementų. Panašu, kad naujoji J. Peele’o juosta kažkuo primins „Pradink“, bet kartu ji palies ir visai kitas problemas nei matėme prieš tai.

Visą J. Peele’o interviu galėsite pamatyti antrajame „Hollywood Masters“ laidos sezone.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Dėl PRADINK / 2018 vasario 21

    Nežinau iš kur toks ažiotažas dėl šio filmo, peržiūrėjau ir kažko VAU tikrai nepamačiau, viskas nuspėjama nuo pradžių, šimtą kartų matyta , tik naujai perkramtyta ir vėl kaip šviežia pateikta sena idėja. Gal ir stebina tuos, kurie senesnių nei 2000 – metai metai filmų nebežiūri ar nebepamena.