Anne Hathaway vaidins „Mudbound“ režisierės politiniame trileryje

Anne Hathaway vaidins „Mudbound“ režisierės politiniame trileryje

Dee Rees filmas „Purvinas“ (angl. „Mudbound“) išėjo 2017 metais ir nors patyrė finansinę nesėkmę, susilaukė 4 nominacijų artėjančiuose Oskarų apdovanojimuose. Tarp šių nominacijų yra ir geriausios kinematografijos kategorija, kurioje varžysis Rachel Morrison, tapusi pirmąja moterimi istorijoje nominuota šioje kategorijoje.

Dee Rees savo pirmąjį filmą pristatė 2011 metais, tačiau „Purvinas“ pasirodė tik po šešerių metų pertraukos, todėl malonu matyti, kad kito jos filmo nereikės laukti tiek ilgai. Šiemet režisierė pranešė, kad kurs naują filmą, paremtą Joanos Didion knyga „Paskutinis dalykas, kurio jis norėjo“ (angl. „The Last Thing He Wanted“). 1996 metais išleistas romanas pasakoja apie Eleną McMahon, dirbančią žurnaliste „Washington Post“, tačiau po netikėtų įvykių turinčią atsisakyti savo karjeros bei perimti savo tėčio užsiėmimą ir tapti ginklų prekeive. Oskaro laureatė Anne Hathaway sutiko atlikti pagrindinį vaidmenį.

Filmas bus siūlomas studijoms per Berlyno kino festivalį. Sklinda gandai, kad pagrindinis kandidatas jį nusipirkti ir finansuoti yra „Netflix“, kur atsidūrė režisierės paskutinis filmas. Kol šis filmas dar tik ieško finansavimo, Dee Rees režisuoja taip pat knyga paremtą biografinę dramą „Nepilietinis karas“, kurios tiksli išleidimo data kol kas nežinoma .

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles