Tikimasi jau kitąmet sulaukti antrosios filmo „Zombių žemė“ dalies

Tikimasi jau kitąmet sulaukti antrosios filmo „Zombių žemė“ dalies

Panašu, kad „Zombių žemė 2“ (angl. „Zombieland 2“) pagaliau išvys kino ekranus. Apie šį projektą girdėjome jau keletą metų ir kasmet sklindančios kalbos apie galimą antrąją dalį, tarsi skatino nepamiršti šios istorijos ir laukti jos. Dabar scenarijaus autoriai Paul‘as Wernick‘as ir Rhett‘as Reese‘as atskleidė, kad filmas „Zombių žemė 2“ tikriausiai pasirodys jau kitąmet, kartu su mums jau pažinta aktorių komanda iš pirmosios dalies.

P. Wernick‘as ir R. Reese‘as, kurie parašė scenarijų pirmajai šio filmo daliai, šiuo metu dirba ties filmo „Deadpool 2“ išleidimu. Per pastarąjį scenaristų interviu, jie buvo paklausti apie ilgai laukiamą istorijos tęsinį, tačiau, kol jie negalėjo duoti oficialaus patvirtinimo, P. Wernick‘as sužaidė pakankamai kukliai ir pasakė, kad jie galvoja apie istorijos tęsinio nufilmavimą ir išleidimą kitąmet, taip paminėdami pirmosios dalies dešimtmečio jubiliejų. „Mes pagerbsime dešimtąsias „Zombių žemės“ metines. Pirmoji dalis kinuose pasirodė 2009 m. spalio mėnesį. Mes nežinom, ką jūs dovanojate dešimtųjų metinių proga kitiems, bet tai visai galėtų būti „Zombių žemė 2“. Yra vilčių, kad pradėsime filmuoti 2019 m. pradžioje, kad jau spalio mėnesį galėtumėte jį išvysti kinuose ir net gi su originalia, pirmosios dalies komanda,“ – pasakojo scenaristas P. Wernick‘as. Kol pernai šis scenaristų duetas dirbo ties filmo „Gyvybė“ (angl. „Life“) išleidimu, jie atskleidė, kad tiesiog įkyriai primindavo kompanijai „Sony“ apie antrąją „Zombių žemės“ dalį. Ir panašu, kad toks šio dueto įkyrumas buvo tikrai naudingas, atsižvelgiant į tai, kokie yra naujieji autorių komentarai apie tęsinį.

Kol kas dar nėra oficialaus studijos patvirtinimo apie tai, ar bus kuriama antroji dalis ir tai vis dar skamba kaip ilgamečiai planai, apie kuriuos esame girdėję ir anksčiau. Tad nepradėkime džiūgauti per anksti, tačiau šįkart atrodo, kad tai tikrai vyksta. Viena didesnių tęsinio kūrybos problemų yra aktorių komanda. Jesse Eisenberg‘as, Emma Stone ir Woody‘is Harrelson‘as šiuo metu yra labai užimti. J. Eisenberg‘as ir E. Stone tapo geidžiami prodiuserių ir kur kas talentingesni, lyginant su tuo, kokie jie buvo po pirmosios filmo „Zombių žemė“ dalies išleidimo, tad nieko keista, kad dabar yra sudėtinga juos prikalbinti pasirodyti ir antrojoje dalyje. Bet atrodo, kad sudėtingą aktorių darbotvarkę visgi pavyko suderinti. Kol kas dar nekalbama ir apie tai ar režisierius Ruben‘as Fleischer‘is, kuris šiuo metu dirba ties filmu „Venom“, režisuos „Zombių žemė 2“, kadangi dirbo prie pirmosios šios istorijos dalies.

Pirmoji „Zombių žemės“ dalis uždirbo 102 mln. dolerių, turėdamas vos 23 mln. dolerių biudžetą. Tad galima manyti, kad „Sony“ gavo nekuklų pelną. Dabar telieka laukti ar kompanija greitu metu padarys oficialų pranešimą apie „Zombių žemė 2“, tačiau panašu, kad laukti liko jau nedaug ir visai greitai gausime dar daugiau naujienų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles