„Juros periodo pasaulis“ džiugina naujienomis

„Juros periodo pasaulis“ džiugina naujienomis

Kol visi laukia šiais metais birželio 22 dieną pasirodysiančios antrosios filmo dalies – „Juros periodo pasaulis: Kritusi karalystė“ (angl. „Jurassic World: Fallen Kingdom“), kūrėjai gerbėjų nekankina ir praneša naujienas apie būsimą trečiąją filmo dalį.

Trečioji serijos dalis kino teatrus turėtų pasiekti 2021 metais. Prisimenant, jog pirmoji dalis pasirodė 2015 metais, galime teigti, kad kūrėjai atsakingai žiūri į filmą ir suteikia pakankamai laiko išvystyti kokybišką produktą, o ne kas metus patenkinti ištroškusių gerbėjų akis silpnu, tačiau garsų pavadinimą turinčiu filmu.

Dar naujienų!

Prie juostos kūrimo, kaip kviestinis prodiuseris, sugrįš garsusis Steven‘as Spielberg‘as ir Colin‘as Trevorrow‘as (pastarasis kartu su Emily Carmichael rašys naująjį scenarijų). Kūrėjai užsimena, jog trečioji dalis gali užbaigti seriją, tačiau žiūrovai geriau nei bet kas kitas žino, kad sėkmingos filmų serijos vėl ir vėl iš naujo atgaivinamos. Trečioje dalyje taip pat išvysime pagrindinę filmo žvaigždę Chris‘ą Pratt‘ą bei Bryce Dallas Howard. Pirminėmis žiniomis filmas pasirodys 2021 metų birželio 11 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles