„Žvaigždžių karų“ maratoną dviejuose miestuose įveikė per 1000 žiūrovų

„Žvaigždžių karų“ maratoną dviejuose miestuose įveikė per 1000 žiūrovų

Galia su žmonėmis tikrai stipri ir Lietuvoje. Tuo buvo galima įsitikinti gruodžio 18 dieną, penktadienį, kai Vilniaus ir Kauno kino teatruose apie 1000 galaktikos kovų gerbėjų įveikė dvylika valandų trukusį „Žvaigždžių karų“ maratoną.

„Žvaigždžių karai. Maratonas“ vyko Kaune ir Vilniuje įsikūrusiuose kino teatruose „Forum Cinemas“, o dalyviai tikrai nestokojo fantazijos. Žmonėms nesutrukdė ir tai, jog renginys vyko darbo dieną. Patys nekantriausi į kino teatrus rinkosi nuo pat atidarymo minučių, o taip pat ir demonstravo įspūdingus kostiumus. Renginyje buvo galima išvysti nuo droido R2D2 iki legendinio Tamsiosios pusės veikėjo Darto Veiderio. Po pastarojo kauke slėpėsi žinomas televizijos laidų vedėjas, žurnalistas ir fantastikos gerbėjas Andrius Tapinas.

„Jau nebesistebime žmonių noru dalyvauti tokiuose renginiuose. Akivaizdu, kad lietuviai nori žiūrėti gerus filmus kino salėse ir tam negaili nei laiko, nei pinigų. Šis renginys įrodė, kad galiausiai baigėme perlipti seną, drovumu ir baime prisodrintą mentalitetą ir galima drąsiai išeiti į viešas erdves vilkint mylimų kino veikėjų kostiumais. Na, o patenkintų žmonių atsiliepimai ir malonumo sukeltos šypsenos didžiausias įvertinimas mums“, – po renginio sakė renginį organizatorius Darius Voitukevičius.

„Žvaigždžių karų“ maratone buvo galima išvysti ir daugiau žinomų veidų. Savo atsiminimais kino salėse dalijosi „Humoro klubo“ atstovai Paulius Ambrazevičus, Dominykas Klajūmas, Mantas Katleris.

Tačiau tik filmų maratonu renginio dalyviai neapsiribos. Organizatoriai paruošė specialų konkursą, kuriame dalyvaus visi su kostiumais į premjerą atvykę žmonės. Nugalėtojui atiteks ypatingas prizas – renginio rėmėjų „Avitela“ ir „HP“ įsteigtas prizas specialaus ir riboto leidimo „Žvaigždžių karų“ nešiojamasis kompiuteris.

Apačioje pamatysite nuotraukų galeriją.

Nuotraukų autorius: Nikita Voitovas, Kristina Kalvaitytė ir Milda Dambrauskaitė (Kaunas)

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. Veideris / 2015 gruodžio 20

  Nematau albumo

 2. Dario Voitukevez / 2015 gruodžio 20

  Nuotraukų dydis po 40-50mb, jų yra keli šimtai, todėl dar viskas kraunama į sistemą.

 3. Rytis / 2015 gruodžio 20

  O kodel jusu komentarai iš ateities? 2015-12-20 00:17? 😀

 4. Buvau Kine / 2015 gruodžio 20

  Ryti, sistemoje laikas nepasisuka, tad valanda vis dar gyvena neatsuktu laiku. 🙂