Lukas Skaivokeris septintame „Žvaigždžių karų“ epizode žengs Jodos pėdomis

Lukas Skaivokeris septintame „Žvaigždžių karų“ epizode žengs Jodos pėdomis

Internete pasklido dar vienas, labai įdomus gandas apie septintojo „Žvaigždžių karų“ epizodo turinį. Kaip skelbia portalas „InFamous“, remdamasis savo šaltiniais, tapo žinoma pagrindinio senosios trilogijos veikėjo Luko Skaivokerio dingimo priežastis.

Pasak „InFamous“, kartu su sukilėlių armija sunaikinę Palpatino imperiją, Lukas pradėjo intensyvų riterių džedajų ordino atkūrimą. Vyras įgavo neregėtas galias, kurios leido jam stumdyti didžiulius kalnus ir naikinti priešo orlaivius vien į juos pažiūrėjęs. Pasinėręs į šviesiąją jėgos pusę, jis atstatė kadaise buvusį galingą ordiną, kurį dar jam negimus padėjo sunaikinti į tamsiąją jėgos pusę įviliotas jo tėvas, Anakinas, vėliau tapęs Dartu Veideriu.

Visgi, įgavęs tokią neregėtą galią Lukas pradėjo jausti nepasitenkinimą iš tamsios jėgos pusės. Jis suprato, kad imperatorius Palpatinas nemirė ir sugrįžo į valdžią. Nenorėdamas pakliūti į tuos pačius spąstus, kaip kadaise nutiko jo tėvui, Lukas pasirenka atsiskyrėlio kelią ir sugrįžtą į Dagobos planetą. Ten jis pirmą kartą sutiko meistrą Jodą. Po daugelio metų Luką suranda jo draugai ir šeima. Jis ir vėl turi stoti į kovą su blogio išperomis – sitais. Luką Skaivokerį ir vėl suvadins aktorius Markas Hammilas

Ar viskas bus taip, kaip skelbia portalas „InFamous“, sužinosime kitais metais, kai J.J. Abramso režisuotas filmas pasieks viso pasaulio kino ekranus. Primename, kad septintojo „Žvaigždžių karų“ epizodo premjera numatoma 2015 m. gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles