„Tenet“ finansiniai rezultatai nesužavėjo studijų – dar daugiau filmų nustumiami į 2021-us metus

„Tenet“ finansiniai rezultatai nesužavėjo studijų – dar daugiau filmų nustumiami į 2021-us metus

Po „Tenet“ išleidimo praėjo trys savaitės ir, deja, finansiniai rezultatai rodo, kad Christopheriui Nolanui kino teatrų atgaivinti nepavyko. „Warner Bros“ studija bei režisierius priėmė didžiulę riziką išleisdami savo brangų projektą pandemijos metu ir tikėdamiesi, kad naujų filmų ištroškusi publika atpirks didelio biudžeto filmus. Rizika nepasiteisino – dabartiniai „Tenet“ rezultatai nedžiugina, o kitos studijos reaguoja nustumdamos paskutinius šių metų trupinius.

Be abejonės, „Tenet“ vis tiek yra pelningiausias postkarantinis filmas, šiuo metu surinkęs virš 200 milijonų JAV dolerių pasauliniu mastu. Filmas jau atpirko savo biudžetą, tačiau prie jo pridedant tiek pat kainuojančias reklamavimo išlaidas bei specialų studijos susitarimą su Nolanu, per kurį jis papildomai uždirba nemenką sumelę, iki pelno dar labai toli.

Negana to, nors „Warner Bros“ studijos vadovas pradžioje džiaugėsi pelningu filmo pasirodymu, praeitą savaitę studija buvo apkaltina už tai, kad jie atsisakė atskleisti finansinius rezultatus. Tokį netikėtą nuotaikos pasikeitimą galėjo sukelti labai prastas „Tenet“ pasirodymas didžiausioje Amerikos rinkoje, iš kurios ir buvo tikėtasi geriausios paklausos. Tačiau filmas ten surinko tik varganus 30 milijonų JAV dolerių, nes lankymasis kino teatruose vis dar laikomas vienu pavojingiausių laisvalaikio užsiėmimų.

Matydamos, kad dideli projektai šiuo metu neturi šansų pelnui, studijos pateikė savo atsaką. „King’s Man: Pradžia“ (angl. „The King’s Man“), „Nuostabioji moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) bei „Bitininkas“ (angl. „Candyman“) buvo nustumti į kitus metus, palikdami aktoriaus bei režisieriaus Kennetho Branagh detektyvą „Mirtis ant Nilo“ (angl. „Death on the Nile“) kaip kitą rimtesnį projektą spalio pabaigoje. Tad kino industrijai teks ištverti dar vieną sausrą be didelio biudžeto filmų ir atitinkamai masiško pelno.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles