Grįžtame į Hario Poterio pasaulį – pirmieji „Fantastinių žvėrių ir kur juos rasti“ kadrai jau čia!

Grįžtame į Hario Poterio pasaulį – pirmieji „Fantastinių žvėrių ir kur juos rasti“ kadrai jau čia!

Visi J. K. Rowling kūrybos gerbėjai dabar turbūt negali ramiai nusėdėti vietoje. Pagaliau, po daugelio kalbų ir kalno informacijos, pramogų portalas „Entertainment Weekly“ paviešino pirmuosius filmo „Fantastiniai žvėrys ir kur juos rasti“ vaizdus. Nors tai yra tik viršelis ir keli kadrai iš filmavimo aikštelės, vis tiek smagu matyti, kad grįšime į tą magijos pasaulį, kurį teko palikti su paskutiniąja „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) filmo minute.

Filmo veiksmas vyks dar prieš Hario Poterio laikus ir pasakos apie Niutą Skamanderį. Tą patį žmogų, kuris parašė vadovėlį „Fantastiniai žvėrys ir kur juos rasti“, o vadovėlį vartė ir pats Haris Poteris. Savaime suprantama, yra ir tikrai išleista knyga. Tie, kas yra susipažinę su J. K. Rowling darbu, greičiausiai pradės niurzgėti, kad Niutas pavaizduotas visai ne taip, kaip knygų autorė jį nupasakojo, o Eddie‘is Redmayne‘as sugadino dar vieną veikėją. Bet tiesa yra ta, kad toks įvaizdis tik dar labiau pritraukia mus prie to magijos pasaulio ir yra net labai tinkamas bendrai vizualizacijai (ypač, jei atsižvelgsime į Hario Poterio nuotykius).

Tai garantuotai bus vienas laukiamiausių kitų metų filmų, o jį režisuos mėgstamiausias Hario Poterio istorijos režisierius Davidas Yatesas. Kostiumų dizainere tapo Colleen Atwood, kuri kostiumus kūrė beveik visiems (jei ne visiems) Timo Burtono filmams.

Ne ką daugiau džiaugsmo suteikia ir pagrindinio vaidmens atlikės Eddie‘is Redmayne. Ypatingą talentą turintis aktorius visada pateikia gerą pasirodymą, nebent skaičiuotumėt „Jupiterę. Pabudimą“ (angl. „Jupiter Ascending“) ir tą absurdą, kurį galėjome išvysti. Ne ką prastesnis indėlis yra ir į antraplanių aktorių gretas. Filme taip pat pasirodys Collinas Farrellas, Ezra Miller, Jonas Voightas, Ronas Perlmanas, Katherina Waterston, Samantha Morton, Carmen Ejogo ir Gemma Chan.

„Fantastiniai žvėrys ir kur juos rasti“ pasaulio kino teatrus pasieks jau kitų metų lapkričio 18 dieną. Taigi, po metų su trupučiu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles