Pirmasis „Iksmenai: Tamsusis feniksas“ anonsas nukelia į niūrią ateitį po Apokalipsės

Naujausią „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) visatos filmą „Iksmenai: Tamsusis feniksas“ (angl. „Dark Phoenix“) ilgai gaubė paslapčių šydas. Nuo pat šio filmo nebuvo aišku, kaip kino studija „20th Century Fox“ perkels komiksų gerbėjų mėgstamą veikėją į ekranus, o dabar fanai gali bent akies krašteliu žvilgtelti į tai, ką pamatys kitų metų vasarį. Ir tai atrodo tiesiog nepriekaištingai.

Filmas pratęs jau matytą istoriją filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“). Po tų įvykių visi iksmenai yra laikomi superherojais, žmonės juos šlovina, kad išgelbėjo pasaulį. Ši iškilusi populiarumo banga sukelia tam tikrą konfliktą bene galingiausiai mutantei Džin Grei, kuri ima ieškoti atsakymų į visus naujai iškilusius klausimus. Galiausiai, tamsiosios ir nevaldomos jos galios pradeda imti viršų.

Pirmiausia, reiktų pagirti studiją už tokį puikų ir greitai įsisukantį anonsą, kuris leidžia šiek tiek žvilgtelti į naująsias Džin galias. Ir, žinoma, evoliuciją iš geros į ekstremaliai galių nevaldančią mutantę. Kaip viskas pasisuks – kol kas sunku pasakyti ir kiek daug istorijos buvo paimta iš komiksų – taip pat neaišku. Vienu ar kitu atveju, atrodo, jog filmas bus pritrenkiantis. Jau pirmieji žvilgsniai ir nepriekaištingai sudėliotos kompozicijos verčia per visą kūną lakstyti šiurpuliukus. Panašu, kad turėsime bene stipriausią ankstesnės mutantų istorijos dalį.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Jamesas McAvoy‘us, Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Michaelis Fassbenderis, Tye‘us Sheridanas, Nicholas Houltas, Jessica Chastain, Evanas Petersas ir aibė kitų puikių aktorių. „Iksmenai: Tamsusis Feniksas“ kino teatrus pasieks vasario 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles