Naujojo „Pragaro vaikio“ filmo premjera atidėta iki kitų metų pavasario

Naujojo „Pragaro vaikio“ filmo premjera atidėta iki kitų metų pavasario

„Pragaro vaikio“ (angl. „Hellboy“) fanams naujojo filmo teks palūkėti. Nors anksčiau skelbta, kad juosta pasirodys kitų metų sausio 11 d., dabar ši data perstumta iki balandžio 12-osios. Tai reiškia, kad „Pragaro vaikis“ pasirodys praėjus vos savaitei nuo juostos „Šazamas!“ (angl. „Shazam!“) – dažniausiai vienai pusei tokie sutapimai nesibaigia gerai, kadangi tipiniai žiūrovai renkasi vieną iš dviejų panašių filmų.

Primename, kad šis projektas prasidėjo kaip Guillermo del Toro „Pragaro vaikio“ filmų tęsinys, tačiau režisieriui atmetus Andrew Cosby’io scenarijų dėl savojo ir pagrindinio vaidmens aktoriui Ronui Pearlmanui atsisakius dirbti be G. del Toro, nutarta, kad tai bus serijos atgaivinimas, kurį perkurti patikėta „Nusileidimo“ (angl. „The Descent“) režisieriui Neilui Marshallui. Skelbiama, kad filmas turės N-18 reitingą, o pagrindinį veikėją išvysime tamsesnį ir grėsmingesnį.

Paties Pragaro vaikio vaidmenį atliks Davidas Harbouras, puikiai pažįstamas iš televizijos serialo „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“), o prie jo prisijungs Milla Jovovich, Ianas McShane’as bei Danielis Dae Kimas. Kitą savaitę filmo kūrybinė komanda lankysis Niujorko „Comic Con“, tad tikėtina, jog greitai išvysime pirmąjį anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles