Jamesas Liptonas traukiasi iš „Aktorių studijos“

Jamesas Liptonas traukiasi iš „Aktorių studijos“

„Aktorių studija“ (angl. „Inside Actors Studio“) – tai jau virš 20 metų trunkanti laida apie aktorius, vaidybą ir filmus. Šioje laidoje vedėjas Jamesas Liptonas kalba su aktoriais apie jų karjerą ir aptaria visus jų svarbiausius gyvenimo etapus. Iki dabar sukurta 274 „Aktorių studijos“ serijos ir čia dalyvavo gausybė talentingų aktorių, Oskaro laureatų ir fanų numylėtinių. Pati laida yra laimėjusi net 20 Emmy apdovanojimų ir sulaukė žiūrovų ir kritikų pripažinimo.

Dabar, po 22 laidos sezonų jos vedėjas pasitraukia iš savo pozicijos ir vietoje jo vedėjai bus patys aktoriai. J. Liptonui jau yra 92 metai ir jo karjera šou versle trunka virš 60 metų, tačiau tai dar ne pabaiga. Nors J. Liptonas traukiasi iš laidos kaip vedėjas, jis vis dar liks kaip prodiuseris ir konsultantas.

Šios žinios yra skaudžios ilgalaikiams laidos gerbėjams. Yra didelė tikimybė, kad jei turite mėgstamiausią aktorių, tai jis yra buvęs laidoje ir apibūdinęs savo karjerą detaliai. Kas bus naujas nuolatinis laidos vedėjas dar nėra paskelbtas, tačiau kanalas „Ovation TV“ minėjo, kad ieško žmogaus, kuris galėtų užpildyti vedėjo poziciją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles