Paaiškėjo „Aš esu Tonia“ režisieriaus būsimas filmas

Paaiškėjo „Aš esu Tonia“ režisieriaus būsimas filmas

Craigas Gillespie režisuoja filmus jau daugiau kaip 10 metų. Režisierius sukūrė 6 filmus, tačiau  daugiausiai sekmės jis sulaukė praeitais metais su Oskarams nominuotu „Aš esu Tonia“ („I, Tonya“). Už savo pasirodymą filme Margot Robbie buvo nominuota geriausios aktorės kategorijoje, o techninėse kategorijose filmas buvo gavo nominaciją už geriausią montažą. Tonios mamą vaidinusi Allison Janney laimėjo Oskaro statulėlę už geriausią antraplanį vaidmenį.

Po šio sėkmingo filmo režisierius sulaukė gausybės pasiūlymų ir jis nežada švaistyti laiko. Jis jau yra nufilmavęs biografinę juostą apie daininką Greggą Allmaną, kurios pasirodymo data dar nėra paskelbta. Nors neaišku, kada pasirodys šis filmas, režisierius jau sutiko perkurti 2017 metų norvegišką filmą „Telma“ (norv. „Thelma“).

„Telma“ – tai Joachimo Triero  režisuota siaubo drama. Originalas buvo pripažintas kritikų ir laimėjo keletą tarptautinių apdovanojimų. Filmas pasakoja apie jauną merginą Telmą, kurios šeima yra labai uždara ir religinga. Išvykusi mokytis universitete Telma įsimyli merginą ir supranta, kad turi telekinėtinių gebėjimų.

Originalo gerbėjai bus nusivylę, kad vos 2017 metų filmas jau yra perkuriamas, tačiau originalo režisierius J. Trieras gyrė Craig’ą Gillespie ir džiaugiasi, kad jo filmo perdirbinys atneš daugiau dėmesio jam ir originalui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles