Pakalikės? Kodėl ne, bet ne tokios, kokias Jūs įsivaizdavote

Pakalikės? Kodėl ne, bet ne tokios, kokias Jūs įsivaizdavote

Režisierius Pierre‘as Coffinas paaiškino, kokiu būdu naujame filme tarp geltonųjų pakalikųų galėtų atsirasti moteriškų šios padermės atstovių.

„Kodėl tarp pakalikų nėra pakalikių?“ – toks klausimas buvo užduotas filmo „Pakalikai“ (angl. „Minions“) vienam iš režisierių Pierre‘ui Coffinui, kuris į tai atsakė su humoru: „Jie tokie kvaili ir tik eibes sugebantys krėsti idiotai, kad aš niekaip negaliu įsivaizduoti moteriškos lyties pakalikės“. Iki šiol pakalikai buvo apibūdinami kaip belytės būtybės, ir šių geltonų padarėlių kūrėjas viename interviu paaiškino, kad negali tiksliai atsakyti, ar kitame filme galėsime išvysti ne tik pakalikus, bet ir pakalikes.

„Bet kokiu atveju, jei mes nuspręsime jas sukurti, tai jos tikrai nebus tokios, kaip dauguma tikisi. Nesiruošiu pimpačkiukui priklijuoti raudono kuodo ir sakyti, kad, štai, čia mergaitė. Aš labiau linkčiau prie idėjos suteikti grynai moteriškus vardus, pavyzdžiui, Rosa, nors išvaizda jos niekuo nesiskirtų nuo kitų. Tik iš vardo būtų galima suprasti, ar tai pakalikė ar pakalikas. Daugiau jokio moterinimo…“, atskleidė režisierius. Režisierius pridėjo, kad pakalikai dauginasi ne lytiniu būdu, todėl iki šiol nebuvo poreikio šiuos personažus vaizduoti skirtingų lyčių.

Animacinis filmas „Pakalikai“, jau uždirbęs daugiau kaip pusę mlrd. JAV dolerių pajamų, kai kur sulaukė kritikos kaip „labiausiai seksistinis vaikiškas animacinis filmas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles