„Kaip atsikratyti boso?“ scenaristai rašys naująjį „Žmogaus-voro“ filmą

„Kaip atsikratyti boso?“ scenaristai rašys naująjį „Žmogaus-voro“ filmą

Greitai naują Žmogaus-voro versiją pristatysiančios „Marvel“ ir „Sony“ studijos pastarosiomis savaitėmis įnirtingai ieško už dviejų metų pasirodysiančio „Žmogaus-voro“ filmo kūrėjų. Suradę filmo režisierių ir pagrindinį aktorių, jie galiausiai išsirinko ir scenaristus – jais tapo Johnas Francis Daley‘is ir Jonathanas M. Goldsteinas.

„The Hollywood Reporter“ pažymi, kad duetas dar nėra pasirašęs sutarties ir tai nėra oficiali naujiena, tačiau tikėtina, kad jiedu imsis šio darbo. Scenaristai žiūrovams yra geriausiai pažįstami kaip abiejų „Kaip atsikratyti boso?“ (angl. „Horible Bosses“) dalių scenaristai, taip pat parašę filmą „Neįtikėtinas Burtas Vonderstounas“ (angl. „The Incredible Burt Wonderstone“). Jų rašytas ir režisuotas filmas „Atostogos“ (angl. „Vacation“) kino teatruose pasirodys dar šią vasarą.

J.H. Daley‘is ir J.M. Golsteinas yra paskutinieji svarbūs žmonės, prisijungę prie „Žmogaus-voro“ kūrybinės komandos. Prieš kelias savaites iškilmingai buvo pristatytas naujasis Žmogus-voras – devyniolikmetis Tomas Hollandas, išgarsėjęs savo vaidmeniu filme „Pragaras rojuje“ (angl. „The Impossible“).

Filmo režisieriumi tapo Jonas Wattsas, kol kas pasižymėjęs mažai kuo ir iš režisūrinių projektų galintis pasigirti nebent nepriklausomu trileriu „Farų mašina“ (angl. „Cop Car“). Įdomu tai, kad J. Wattsas kartu su J.F. Daley‘iu ir J.M. Golsteinu buvo atsidūrę „Marvel“ studijos parengtame potencialių filmo režisierių sąraše, atskleistame dar prieš kelis mėnesius, todėl studija šiuos kūrėjus pažįsta pakankamai gerai.

Naujasis „Žmogaus-voro“ filmas kino teatruose pasirodys 2017 metų vasarą. Tuo tarpu jau neabejojama, kad T. Hollandą garsiojo komiksų herojaus vaidmenyje išvysime jau kitų metų pradžioje pasirodysiančiame filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles