Kas, pasak Hugh Jackmano, galėtų būti kitas Ernis?

Kas, pasak Hugh Jackmano, galėtų būti kitas Ernis?

Kadangi kino teatrus pagaliau pasiekė filmas „Loganas“ (angl. „Logan“), o visi jau žino, kad aktorius Hugh Jackmanas daugiau nebevaidins Ernio, reikia galvoti apie naują pamainą šiam svarbiam Iksmenų personažui. Sklandant įvairiems gandams, kas galėtų pakeisti Hugh Jackmaną, pats aktorius irgi pasisakė, ką norėtų matyti perimant šią rolę. Visų nuostabai tai – Bolivudo žvaigždė Shahas Rukhas Khanas. „Aš tikiuosi, kad kažkas toliau vaidins Ernį. Gal Shahas Rukhas Khanas galėtų tai daryti. Kas ten žino, gal Jūs?“ – atsakė H. Jackmanas.

Vakarų auditorija galbūt ir nėra puikiai susipažinusi su šiuo indų aktoriumi, bet Hugh Jackmanas paminėjo būtent jį. S.R. Khanas yra viena didžiausių žvaigždžių indiškoje kino industrijoje. Pastaraisiais metais jis tapo žinomas kaip „Bolivudo karalius“. Nors savo išvaizda jis gal ir neprimena kanadiečio, kaip Ernis, bet panašių išvaizdos bruožų šiam vaidmeniui indų aktorius tikrai turi.

Nereikia pamiršti, jog tai tik žodžiai iš Hugh Jackmano lūpų ir viskas gali pasisukti kitaip. Nemažai aktorių jau buvo apsvarstyti, kas iš jų labiausiai tiktų įkūnijant naująjį Ernį. Tame tarpe buvo minimas ir Taronas Egertonas, Tomas Hardy‘is ir kiti. Būta ir diskusijų apie kiek kitokį scenarijų. Galima leisti užaugti aktorei Dafnei Keen atliekant mutantės „X-23” vaidmenį ir tokiu būdu ji taptu „naujuoju Erniu“.

Visos šios diskusijos verda jau kurį laiką, bet galbūt tam dar yra kiek ankstoka. Filmas „Loganas“ jau pasirodė kino teatruose ir visi norintys paskutinį kartą pamatyti Hugh Jackmaną Ernio vadimenyje – paskubėkite.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles