Hayao Miyazaki oficialiai grįžta iš pensijos

Hayao Miyazaki oficialiai grįžta iš pensijos

Jau keletą mėnesių sklandė kalbos, tačiau dabar tai patvirtinta oficialiai – legendinis japonų animatorius Hayao Miyazaki grįžta! Kaip patvirtino prodiuseris Toshio Suzuki, režisierius šiuo metu visiškai naują ilgametražį filmą: „Šiuo metu jis yra Tokijuje, kur labai smarkiai dirba“.

H. Miyazaki buvo paskelbęs apie savo pasitraukimą į pensiją po 2013 m. išleisto filmo „Kyla vėjas“ (jap. „Kaze tachinu“), kuris buvo nominuotas Oskarui. Tačiau po dvejų metų grįžo tam, kad sukurtų „Ghibli“ muziejui skirtą trumpametražį „Vikšrelis Boro“ (angl. „Boro the Caterpillar“) – buvo planuojama, kad animacijos meistras netgi išbandys iki šiol jo nenaudotą 3D formatą. Tačiau nepatenkintas rezultatu, H. Miyazaki galiausiai nusprendė šį projektą paversti ilgametražiu filmu. Daugiau žinių apie tolesnį „Vikšrelio Boro“ likimą nepranešama.

Taigi, kol kas nežinoma, ar naujasis H. Miyazakio ilgametražis filmas, apie kurį dabar kalbama, bus tas pats „Vikšrelis Boro“, ar visiškai kitas projektas. Tačiau viena yra aišku ir patvirtinta – H. Miyazakis tikrai grįžta. Tad belieka truputį palaukti ir visai netrukus sužinosime, kuo šis japonų animacijos magas žiūrovus nustebins šį kartą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles