Keanu Reevesas sugrįžtų į ketvirtą „Matricos“ dalį su viena sąlyga

Keanu Reevesas sugrįžtų į ketvirtą „Matricos“ dalį su viena sąlyga

Praėjus 18 metų nuo pirmojo filmo „Matrica“ (angl. „The Matrix“, 1999 m.) ir 14 metų nuo jo tęsinių „Matrica. Perkrauta“ (angl. „The Matrix Reloaded“, 2003 m.)  ir „Matrica. Revoliucijos“ (angl. „The Matrix Revolutions“, 2003 m.) pagrindinio šios trilogijos vaidmens atlikėjas amerikiečių aktorius Keanu Reevesas neatsisakytų vaidinti ir ketvirtojoje dalyje, nors ir mano, kad tai būtų ganėtinai keista.

Pristatydamas neseniai kino teatruose pasirodžiusį veiksmo filmą „Džonas Vikas 2” (angl. „John Wick 2“), K. Reeveas „Yahoo! UK“ paaiškino, kad sutiktų vaidinti ketvirtojoje šios serijos dalyje: „jeigu ją kurtų Wachowski. Tai yra, jei jos rašytų scenarijų ir režisuotų. Pamatytume, kaip ši istorija evoliucionavo, be abejo, būtų keista, tačiau… kodėl gi ne?“.

Tad jei Lana ir Lilly Wachowski kada nors nuspręstų kurti dar vieną „Matricos“ tęsinį, K. Reevesas būtų vėl pasiruošęs apsivilkti odinį lietpaltį ir užsidėti tamsius akinius. Aktoriaus manymu, jo sugrįžimas vis tik būtų įmanomas, nepaisant Neo išnykimo trečiojoje trilogijos dalyje. „Miršta žmonės, bet ne pasakojimai ir ne fikciniai personažai“, sako jis. Be to, „Matricos. Revoliucijų“ pabaigoje Orakulė leidžia suprasti, kad galime tiktis vėl išvysti Neo, nepaisant jo pasiaukojimo.

Tuomet dar brolių Wachowski režisuota fantastinė trilogija visame pasaulyje uždirbo 1,6 mlrd. JAV dolerių.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles