Markas Wahlbergas ir vėl dirbs su filmo „Išlikęs gyvas“ režisieriumi

Markas Wahlbergas ir vėl dirbs su filmo „Išlikęs gyvas“ režisieriumi

Prieš kelias dienas drama „Povandeninis horizontas“ (angl. „Deepwater Horizon“), kurioje pagrindinį vaidmenį turi atlikti Markas Wahlbergas liko be režisieriaus. Projekto atsisakęs J.C. Chandor niekaip negalėjo suderinti savo darbo grafiko ir į jo vietą šiuo metu pretenduoja režisierius Peteris Bergas, kuris jau turėjo galimybę bendradarbiauti su Marku Wahlbergu karinėje dramoje „Išlikęs gyvas“ (angl. „Lone Survivor“).

„Povandeninis horizontas“ paremtas tikrais įvykiais. Tai pasakojimas apie 2010 metais Meksikos įlankoje sprogusią naftos platformą „Deepwater Horizon“, pridariusią labai daug žalos Žemės ekologijai ir nusinešusią kelių žmonių gyvybes. Tai antra pagal didumą ekologinė katastrofa JAV istorijoje, nuo kuriuos iki dabar jaučiamos pasekmės.

Filmo scenarijų parašė Matthew Michaelas Carnahanas, kuris jau bendradarbiavo su Peteriu Bergu prie jo režisuoto karinio veiksmo trilerio „Karalystė“ (angl. „The Kingdom“). Jis ir pagrindinį vaidmenį atliekantis Markas Wahlbergas tapo režisieriaus teigiamo sprendimo priežastimis. J. C. Chandoras atsisakė šio projekto dėl kelių priežasčių – viena iš jų buvo nepalankus darbo grafikas, kita – nesutarimai su juostos prodiuseriais.

Markas Wahlbergas savo ruožtu suvaidins antrąjį naftos platformos vadybininką, kurio istorija suksis likus 48 valandom iki lemtingos katastrofos. Jo istorija bus paremta laikraščio „New York Times“ straipsniu „Paskutinė „Deepwater Horizon“ valanda“. Filmas parodys darbuotojų, bandančių sustabdyti katastrofą, stiprybę ir drąsą, iš kurių sprogimo metu žuvo 11 žmonių, o 16 buvo sunkiai sužeisti.

Filmo premjera numatyta 2016 metų rugsėjo 30 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles