Jossas Whedonas traukiasi iš „Batgirl“ filmo

Jossas Whedonas traukiasi iš „Batgirl“ filmo

Jossas Whedonas savo karjerą pradėjo televizijoje, tačiau daugumai jis yra žinomas kaip žmogus, kuris režisavo „Marvel“ juostas 2012 metų „Keršytojai“ (angl. „Avengers“) ir 2015 metų „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers : Age of Ultron“), kurios iki dabar yra du pelningiausi „Marvel“ filmai.

Šiemet Jossas Whendonas perėmė filmo „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“) režisieriaus pareigas iš Zacko Snyderio. Zackas Snyderis pasitraukė iš šio projekto dėl šeimos tragedijos. Sklandė gandai, kad vienintelė priežastis, kodėl Jossas Whedonas sutiko imtis šio darbo, buvo ta, kad jam buvo pažadėtas solo „Batgirl“ filmas, tačiau studija liko labai nepatenkinta po labai prasto „Teisingumo lygos“ finansinio pasirodymo.

Tai turbūt buvo esminis faktorius, dėl ko Jossas Whendonas vis dėlto nerašys scenarijaus ir neberežisuos jam pažadėto filmo. „DC“ ir „Warner Brothers“ nesenai paskelbė, kad  visus būsimus „DC“ filmus prodiusuos Walteris Hamadas. Pasak jo, Jossas Whedonas su šiais ateities projektais nėra siejamas.

Šiuo metu jau yra nufilmuoti du „DC“ filmai: „Šazamas“ (angl. „Shazam“) ir „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) – šis kino teatruose pasirodys šių metų gruodį ir pirmojo jo anonso turėtume sulaukti jau visai netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles