Paaiškėjo komedijos „(Ne) tikros prancūziškos vestuvės“ trečiosios dalies premjeros data

Paaiškėjo komedijos „(Ne) tikros prancūziškos vestuvės“ trečiosios dalies premjeros data

„(Ne) tikros prancūziškos vestuvės“ (pranc. „Quest ce quon a fait au Bon Dieu?“), kurios pirmąsias dvi dalis pamatė beveik 19 mln. žiūrovų, yra viena pelningiausių filmų serijų Prancūzijoje per paskutinius 10 metų. Tad nieko keisto, kad netrukus kino sales pasieks ir trečioji šios komedijos dalis – prancūzų kino kūrėjai materialųjį pelną vertina lygiai taip pat, kaip ir amerikiečiai. Taigi, trečiosios dalies pasirodymas jau yra patvirtintas ir netgi turi ne tik pavadinimą (prancūziški pirmosios ir antrosios dalies pavadinimai truputį skyrėsi), bet ir premjeros datą.

Planuojama, kad „(Ne) tikros prancūziškos vestuvės 3“ (pranc. „Qu’est ce qu’on a tous fait au Bon Dieu?“) Prancūzijos kino salėse pradės suktis 2021 m. spalio 21 d. Tęsinį vėl režisuos pirmųjų dviejų filmų kūrėjas Philippe’as de Chauveronas, kuris kartu su Guy Laurentu rašė ir šio būsimo filmo scenarijų.

Priminsime, kad „(Ne) tikrų prancūziškų vestuvių“ serija pasakoja apie „labai prancūzišką“ Vernelių šeimą, kurios visos keturios dukros tėvų nelaimei į vyrus išsirenka ne taip jau labai prancūziškus jaunikius. Tad visiems nuolat tenka laviruoti tarp etninių, religinių, rasinių ir kultūrinių skirtumų.

Kaip pasisuks Vernelių ir Kofi šeimų likimai, ir kokias problemas jiems teks spręsti naujajame tęsinyje, kol kas nėra aišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles