„Fox“ paskelbė „Įsikūnijimo 2“ ir dviejų „Marvel“ filmų premjerų datas

„Fox“ paskelbė „Įsikūnijimo 2“ ir dviejų „Marvel“ filmų premjerų datas

Kino kompanija „20th Century Fox“ atliko kelis pakeitimus savo filmų pasirodymo grafike, taip pat paskelbė kelias naujas datas, kurių metu pasirodys kompanijos projektai.

2018 metų gruodžio 21 dieną pasirodys kol kas neįvardintas Jameso Camerono filmas. Beveik aišku, kad tai bus „Įsikūnijimo“ („Avatar“) tęsinys. Režisierius šiais metais teigė, kad antroji jo 2009 metų sukurto projekto dalis pasirodys po dvejų metų kalėdiniu laikotarpiu. Kitos „Įsikūnijimo“ dalys turėtų pasirodyti 2020, 2022 ir 2023 metais.

Kompanija taip pat paskelbė, kad du neįvardinti pagal „Marvel“ komiksus sukurti filmai pasirodys 2018 metų lapkričio 2 ir 2019 metų vasario 14. Jau anksčiau studija buvo pasižymėjusi 2018 kovo 2 ir tų pačių metų birželio 29 dieną. Tikėtina, kad vieną iš šių datų užims „Deadpool“ tęsinys. Pasak šaltinių, labiausiai tikėtina, kad jis pasirodys 2018 metais.

Taip pat buvo pakeistos kai kurių filmų premjerų datos. Penktoji „Svetimo“ („Alien“) dalis, režisuojama Ridley‘io Scotto, iš 2017 metų rugpjūčio 4 dienos perkelta į tų pačių metų gegužės 19. Buvo pakeista ir „Kingsman“ tęsinio premjeros data. Filmas pasirodys kitų metų spalio 6 dieną, nors anksčiau skelbta, kad jis didžiuosius kino ekranus pasieks birželio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles