Davidas Fincheris nenori režisuoti „Žvaigždžių karų“

Davidas Fincheris nenori režisuoti „Žvaigždžių karų“

Šiuo metu, kai į eilę prie „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) režisieriaus kėdės rikiuojasi žymiausi Holivudo kino kūrėjai, turbūt daug kas pasvajoja, jog būtų visai neblogai, jei į ją sėstų Davidas Fincheris. Meistriškumas, kuriuo garsėja trilerių „Kovos klubas“ (angl. „Fight Club“, 1999 m.) ir „Septyni“ (angl. „Se7en“, 1995 m.), kūrėjas, perkeltas į tolimą George‘o Lucaso galaktiką neabejotinai sudomintų daugybę šios serijos gerbėjų.

D. Fincheris, kuris, beje, savo kelią kino pasaulyje pradėjo būtent nuo „Žvaigždžių karų“ – jis buvo atsakingas už specialiuosius vaizdo efektus VI-ajame šios epopėjos epizode „Džedajaus sugrįžimas“ (angl. „Return of Jedi“, 1983 m.), – neseniai viešai pasisakė šia tema. Tačiau jo atsakymas daugumą greičiausiai nuvils, kadangi atvykęs pristatyti serialo „Protų medžiotojai“ (angl. „Mindhunter“) jis „Empire“ žurnalistams patvirtino nenorintis režisuoti „Žvaigždžių karų“. Paklaustas, ar jam kartais nekyla pagunda, jis atsakė taip, kad nebelieka jokių abejonių:

„Ne, kalbėjau su Kathleen Kennedy ir tai yra misija neįmanoma. Nežinau, ar yra kas blogiau. Pabandykite įsivaizduoti, kaip George‘as Lucasas jautėsi pirmosios juostos filmavimo aikštelėje, kur visi klausinėjo: „Aldoranda? Kas tai yra?“ ir kur visi iš to šaipėsi. (…) Esu tikras, kad tai buvo tikrai nelengvi metai debiutuojančiam režisieriui. Bet aš įsivaizduoju begalinį užsispyrimą, kurį, panašu, jam teko įveikti po dviejų paskutinių [filmų] sėkmės. Jie buvo iš visai kito lygio. Pirmuoju atveju jums reikia iškęsti Harrisono Fordo ir Carrie Fisher komentarus, antruoju – jūs privalote uždirbti milijardą ar pusantro. […]

Manau, kad reikia iš tikrųjų pravalyti galvą. Reikia būti visiškai užtikrintu, kad tai, ką norite padaryti, bus gerai, kadangi bet kokiu atveju tai iš jūsų pareikalaus dvejų metų dirbant 14 valandų per dieną 7 dienas per savaitę“.

Šiuo metu serialą „Protų medžiotojai“, kurio dvi pirmąsias ir dvi paskutiniąsias serijas režisavo D. Fincheris, galima pažiūrėti „Netflix“ platformoje. Artimiausiu metu režisierius žada imtis „Pasaulio karo Z2“ (angl. „World War Z 2“) projekto.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles