„Ašmenų“ perdirbinys atidėtas metams į priekį

„Ašmenų“ perdirbinys atidėtas metams į priekį

Pasirodo, režisieriaus Bassam Tariq pasitraukimas iš „Marvel“ „Ašmenų“ (angl. „Blade“) perdirbinio sukėlė rimtesnių problemų nei tikėtasi. Praėjus dviems savaitėms po šio netikėto paskelbimo ir likus mėnesiui iki produkcijos pradžios, studija taip ir neužtvirtino naujo režisieriaus. Vietoj to, visa „Marvel“ laiko juosta buvo pavėlinta, kad paliktų vietos ilgai trunkančiam „Ašmenų“ projektui.

Iš kitų metų pabaigos, „Ašmenų“ išleidimo data buvo nustumta į 2024-ų metų rudenį. Filmas pasirodys praėjus net penkiems metams po „Comic-Con“ parodos, kai šis projektas buvo pristatytas kartu su pagrindiniu aktoriumi Mahershala Ali. Tačiau po daugybės kūrybinių trikdžių ir siužeto perrašymų, „Marvel“ nusprendė skirti dar daugiau laiko šiam projektui. Dažnėjant gandams apie labai paskubėtas paskutinių „Marvel“ filmų produkcijas, griežtus terminus, darbo viršvalandžius ir dėl to suprastėjusius specialiuosius efektus, norisi tikėti, kad su šiuo atidėliojimu studija tikrai siekia kuo geresnio galutinio rezultato.

To pasekoje, tolimesni „Marvel“ filmai taip pat liko pavėlinti. Trečioji „Deadpool“ dalis, „Fantastiško Ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) perdirbinys bei „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) finalas „The Secret Wars“ buvo nustumti keliems mėnesiams į priekį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles