Mirė serialo „Džesika Flečer“ žvaigždė Angela Lansbury

Mirė serialo „Džesika Flečer“ žvaigždė Angela Lansbury

Visiems mums puikiai žinomo detektyvo „Džesika Flečer“ žvaigždė dama Angela Lansbury vakar mirė, pranešė aktorės šeimos nariai. Šį pasaulį aktorė paliko būdama 96 metų.

Oficialiame šeimos pranešime buvo rašoma „Damos Angelos Lansbury vaikai su giliu liūdesiu praneša, kad jų mama mirė ramiai miegodama savo namuose Los Andžele antradienio naktį, spalio 11 dieną, likus vos 5 dienoms iki 97 gimtadienio. Be trijų jos vaikų Anthony‘io, Deirdre ir Davido, ji taip pat turėjo tris vaikaičius – Peterį, Katherine ir Ianą – bei penkis provaikaičius. Iki pat mirties ji gyveno su savo vyru Peteriu Shaw, su kurio kartu praleido 53 metus“.

Aktorė turėjo tikrai įspūdingą karjerą, kuri tęsėsi daugiau nei penkis dešimtmečius. Per tą laiką ji laimėjo penkis Tony apdovanojimus ir garbės Oskarą už gyvenimo pasiekimus. Aktorė vaidino tiek kine, tiek televizijoje, kur ir sukūrė vieną žinomiausių savo personažų – detektyvę Džesiką Flečer. Šis serialas tęsėsi net 12 sezonų.

Be vaidmenų televizijoje aktorė vaidino ir tokiuose filmuose kaip „Mandžiūrijos kandidatas“ (angl. The Manchurian Candidate), „Ilga karšta vasara“ (angl. The Long Hot Summer), „Didžiausia visų laikų istorija“ (angl. The greatest story ever told), taip pat garsino veikėjus „Disney“ animciniuose filmuose „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. Beauty and the Beast) bei „Princesė Anastasija“ (angl. Anastasia).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles