„Žvaigždžių kelias 3“ jau rado pagrindinės moteriškos veikėjos atlikėją

„Žvaigždžių kelias 3“ jau rado pagrindinės moteriškos veikėjos atlikėją

Po truputį formą įgaunantis „Žvaigždžių kelias 3“ (angl. „Star Trek 3“) į savo aktorių komplektą įsitraukė ir dar vieną kylančią žvaigždę. Kaip praneša portalas, vieną pagrindinių juostos vaidmenų ir, greičiausiai, pagrindinį moterišką vaidmenį atliks Sofia Boutella. Galbūt daugumai šis vardas dar mažai ką sako, tačiau ji smarkiai atkreipė dėmesį filme „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“).

Nieko nuostabaus, kad šokėja ir aktorė S. Boutella atkreipė dėmesį į save. Po tokio palakstymo ant ašmenų „Kingsman“ filme tik ir reikėjo laukti, kada dar ji gaus kokį didelį vaidmenį. Tiesa, jos „lagaminėlyje“ nėra jau tiek daug filmų. Ją buvo galima išvysti filme „Monstrai: Tamsusis žemynas“ (angl. „Monters: Dark Continent“) ir „Gatvės šokiai 2“ (angl. „Street Dance 2“). Pastarajame jos vaidyba tikrai nežibėjo, o „Monstruose“ ji pasirodė gana sąlyginai.

Tuo tarpu nors ir praktiškai nebylus, bet Gazelės vaidmuo jai atrodė tobulai tinkantis. Taigi, jei trečiajame „Žvaigždžių kelyje“ jei reikės daugiau „judėti“, o ne kalbėti, aktorė garantuotai susitvarkys su jai mestu iššūkiu. Kaip ten bus, kol kas neaišku, nes dar neskelbiama, nei ką aktorė vaidins, nei kurią pusę ji atstovaus – blogąją ar gerąją.

Trečiąją „Žvaigždžių kelio“ dalį režisuoja Justinas Linas, o scenaristo vietą šįkart yra užsėdęs pirmųjų dviejų dalių aktorius Simonas Peggas. Atsižvelgiant į tai, filmas turėtų būti ne tik įspūdingas, bet ir išties juokingas. Į juostą sugrįš ir ankstesnių dalių aktoriai Chrisas Pine‘as, Zachary‘is Quinto, Antonas Yelchinas, Karlas Urbanas, Zoe Saldana ir Dougas Jungas. Prie jų taip pat prisijungs ir pagrindinį blogietį vaidinsiantis Idris Elba. Kol kas taip pat nutylimą, ką konkrečiai jis turėtų įkūnyti.

„Žvaigždžių kelias 3“ kino teatrus pasieks 2016 metų liepos 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles