Samira Wiley jungiasi prie Tomo Hankso mokslinės fantastikos filmui „Bios“

Samira Wiley jungiasi prie Tomo Hankso mokslinės fantastikos filmui „Bios“

Aktorė Samira Wiley, pelniusi „Emmy“ apdovanojimą už vaidmenį seriale „Tarnaitės pasakojimas“ (angl. „Handmaid‘s Tale“), jungias prie aktoriaus Tomo Hankso, kino kompanijos „Amblin Partners“ mokslinės fantastikos filmui „Bios“.

Serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) režisierius Miguelis Sapochnikas režisuos ir šį naująjį projektą, kuris pasakoja apie Finšą (akt. T. Hanksas), paskutinį žmogų žemėje ir silpną išradėją, kuris susiduria su savo mirtingumu. Finšas sukuria robotą, kad šis pasirūpintų jo šunimi ir trijulė pradeda neįtikėtiną kelionę per visą šalį, kurioje mokslininkas privalo išmokyti savo kūrinį tapti pakankamai žmogišku, kad šis galėtų rūpintis jo mylimu augintiniu ir kad šuo priimtų naująjį savo šeimininką. Aktorių Calebą Landry Jonesą taip pat išvysime šiame filme.

Craigas Luckas ir Ivoras Powellas sukūrė scenarijų šiam filmui ir I. Powellas, kartu tu Kevinu Misheriu bus vieni iš juostos prodiuserių. Jiems talkins gamybos kompanijos „ImageMovers“ žmonės – Jackas Rapke ir Jackie Levine. Robertas Zemeckis ir Andy‘is Bermanas bus vykdomieji prodiuseriai, kartu su C. Lucku ir režisieriumi M. Sapochniku. Kino kompanija „Universal Pictures“ rūpinsis filmo „Bios“ išleidimu, o filmą planuojama išleisti 2020 m.

Aktorė S. Wiley geriausiai žinoma už savo vaidmenis televizijoje. Kartu su serialu „Tarnaitės pasakojimas“, aktorė savo žinomumą užsidirbo ir populiariame „Netflix“ seriale „Oranžinė – tai nauja juoda“ (angl. „Orange Is the New Black“). Taip pat aktorė filmavosi režisierės Kathryn Bigelow kriminaliniame filme „Detroitas“ (angl. „Detroit“)

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles