Christopheris Nolanas filmuos romantinį trilerį – kažką tarp „Pradžios“ ir „Į šiaurę per šiaurės vakarus“

Christopheris Nolanas filmuos romantinį trilerį – kažką tarp „Pradžios“ ir „Į šiaurę per šiaurės vakarus“

Praėjus dvejiems metams nuo jo paskutinio kūrinio – karinės dramos „Diunkerkas“ (angl. „Dunkirk“, 2017 m.), režisierius Christopheris Nolanas ruošiasi naujai, pavadinimo dar neturinčiai juostai, kuri bus filmuojama šių metų birželį. Anot „Production Weekly“, tai turėtų būti „romantinis trileris“, ankstesnio C. Nolano režisuoto mokslinės fantastikos filmo „Pradžia“ (angl. „Inception“. 2010 m.) ir legendinio Alfredo Hitchcocko mistinio trilerio „Į šiaurę per šiaurės vakarus“ (angl. „North by Northwest“, 1959 m.) lydinys. Kartu su C. Nolanu vėl dirbs operatorius Hoyte‘as van Hoytema, filmavęs du paskutinius šio režisieriaus kūrinius – „Diunkerką“ ir „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“, 2014 m.).

Perspektyva išvysti Hitchcocko įkvėptą filmą su „Pradžios“ lygio kinematografija – tai tikrai stiprus ir intriguojantis pažadas iš C. Nolano, kurio kūryba ir taip yra stipriai paveikta „saspenso meistro“, kaip kad dar yra vadinamas A. Hitchcockas. Abiem šiems kino kūrėjams yra bendra bent vienas dalykas: C. Nolano kamerų išdėstymas taip, kad žiūrovai pasinertų į veiksmą, referuoja į A. Hitchcokco pomėgį plėtoti vojeristinę kinematografiją.

Filmą prodiusuos ir platins kino kompanija „Warner Bros.“. Numatoma, kad naujasis C. Nolano filmas kino sales pasieks 2020 m. liepos 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles