Melas Gibsonas užsimena apie penktąją „Mirtino ginklo“ dalį

Melas Gibsonas užsimena apie penktąją „Mirtino ginklo“ dalį

Aktorius ir režisierius Melas Gibsonas atskleidė šiek tiek informacijos apie penktąją „Mirtino ginklo“ (angl. Lethal Weapon) dalį. Pasak jo, naujasis filmas galiausiai turi „labai gerą scenarijų“ ir jei viskas klostysis tinkama linkme, dar kitų metų pradžioje bus pradėti filmavimo darbai.

Apie „Mirtiną ginklą 5“ Melas Gibsonas prasitarė dar prieš kelis metus. Tuo metu jis tik prasitarė, kad svarstoma kurti penktąją dalį. Nuo tada su pačiu filmu mažai kas pasikeitė, išskyrus tą faktą, kad pirmųjų dalių režisierius Richardas Donneris numirė. Taigi, natūralu, kad M. Gibsonas pasisiūlė pats tapti penktosios dalies režisieriumi. Dabar, viešindamas savo naująjį filmą „Banditas“ (angl. Bandit), duodamas interviu „ScreenRant“ jis papasakojo kiek daugiau.

„Viskas puikiai sekasi, filmui paruošiau tikrai labai gerą scenarijų. Na, tiesą sakant, Richardas Donneris parašė kartu su Richardu Wenku, bet jie turėjo labai gerą variantą. Man teko garbė prisėsti ir, po Richardo mirties, kartu su kitais scenaristais, sukurti tokią istoriją, kokią, kaip manome, norėtų parodyti pats Donneris. Esu tuo tikras, nes gerai jį pažinojau. Bandėme išgauti tą prieskonį ir aš džiaugiuosi tuo rezultatu. Vienintelis mus stabdantis dalykas, tai pokyčiai „Warner Bros.“ studijoje, „Discovery“ atsiradimas, naujas viršininkas. Jie visus meta lauk ir susikviečia naujus žmones. Tokioms kompanijoms reikia laiko persigrupuoti, todėl ir šiek tiek užtrunkame, bet aš visai tikras, kad filmavimus pradėsime pirmajame kitų metų ketvirtyje“, – pasakojo M. Gibsonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles