Jaredas Harrisas vaidins „Žmogaus voro“ kino visatos filme „Morbius“

Jaredas Harrisas vaidins „Žmogaus voro“ kino visatos filme „Morbius“

Aktorius Jaredas Harrisas, tikriausiai geriausiai žinomas už vaidmenis serialuose „Mad Men. Reklamos vilkai“ (angl. „Mad Men“) ir „Karūna“ (angl. „The Crown“), sutiko vaidinti Danielio Espinosa režisuojamame „Žmogaus voro“ kino visatos filme „Morbius“. Filme taip pat išvysime ir aktoriu Jaredą Leto, kuris atliks pagrindinį, žymaus biochemijos mokslų daktaro Maiklo Morbius, vaidmenį. Pats personažas buvo sukurtas autoriaus Roy‘aus Thomaso ir dailininko Gilo Kane‘o.

Pirmą kartą šis personažas pasirodė 1970 m. „Žmogaus voro“ 101 komikso numeryje. Stengdamasis išgydyti mirtiną kraujo ligą, mokslininkas susišvirkščia į save iš šikšnosparnių gauto gydymo serumo, kuris transformuoja jį į anti-herojų Morbius. Taip Maiklas Morbius įgyja visas vampyrams būdingas savybes, įskaitant žmogaus kraujo troškimą. Koks vaidmuo šioje juostoje atiteks aktoriui J. Harrisui dar nėra pranešama. Burkas Sharplessas ir Mattas Sazama sukūrė filmo scenarijų, o Avi Arad, Mattas Tolmachmas ir Lucas Fosteris bus juostos prodiuseriais.

Aktorius J. Harrisas, žymaus airių aktoriaus Richardo Harriso sūnus, turi nemažai vaidybinių kreditų savo biografijoje. Aktorius vaidino tokiuose filmuose kaip „Keista Bendžamino Batono istorija“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“), „Šerlokas Holmsas. Šešėlių žaidimas“ (angl. „Sherlock Holmes: A Game of Shadows“), „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) ir „Sąjungininkas“ (angl. „Allied“). Pastaruoju metu aktorių galima išvysti tokiuose serialuose kaip „The Terror“ ir „Erdvė“ (angl. „The Expanse“) bei artėjančiame „HBO“ mini seriale „Černobilis“ (angl. „Chernobyl“) ir „Carnival Row“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles