Jackie‘is Chanas patvirtino – kuriama ketvirtoji „Piko valandos“ dalis

Jackie‘is Chanas patvirtino – kuriama ketvirtoji „Piko valandos“ dalis

Legendinis rytų kovos menų meistras ir veiksmo filmų žvaigždė Jackie‘is Chanas, dalyvaudamas Raudonosios jūros tarptautiniame filmų festivalyje Saudo Arabijoje davė interviu apie savo būsimus filmus. Po vieno iš klausimų aktorius patvirtino, kad visų itin mylima trilogija „Piko valanda“ (angl. Rush Hour) bus pratęsta ir jau dabar yra kuriamas ketvirtasis filmas.

„Kaip tik šiuo metu kalbamės apie ketvirtąją dalį“, – susirinkusiai gerbėjų miniai tarė aktorius, pridėjęs dar ir tai, kad tos dienos vakare eis susitikti su filmo režisieriumi ir aptarti jau parengto scenarijaus. Tiesa, jis neatskleidė, kas režisuos ketvirtąją dalį, tačiau pirmąsias tris dalis režisavo Brettas Ratneris, todėl yra nemaža tikimybė, kad jis taip pat sugrįš ir prie naujosios dalies.

Kita vertus, gali būti, kad ketvirtąją dalį režisuos ir kažkoks kitas kūrėjas, mat kiek anksčiau B. Ratneris buvo įsivėlęs į nemažai skandalų. Jis nerežisavo nė vieno filmo nuo 2014 metų po to, kai aktorė Olivia Munn ir dar šešios moterys apkaltino režisierių seksualiniu priekabiavimu, o dėl to studija „Warner Bros.“ su kūrėju nutraukė visus ryšius.

Kol kas tik tiek žinių apie šį projektą ir yra, nes dar nėra aišku, kas dar jungsis prie filmo ir ar sugrįš aktoriaus partneris, kurį originaliojoje trilogijoje vaidino Chrisas Tuckeris.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles