Oprah Winfrey gavo pasiūlymą prodiusuoti naująjį „Disney“ filmą „Vandens žmogus“

Oprah Winfrey gavo pasiūlymą prodiusuoti naująjį „Disney“ filmą „Vandens žmogus“

Kino studija „Disney“ toliau tęsia savo pasakiškų istorijų sagą ir artimiausiu metu planuoja pradėti filmo „Vandens žmogus“ (angl. „The Water Man“) kūrimo procesą. Studijos atstovai pasiūlė vienai įtakingiausių JAV šou verslo moterų Oprah Winfrey prodiusuoti būsimą juostą. Vieną pagrindinių vaidmenų atlikti pasiūlymą gavo anksčiau su O. Winfrey dirbęs Davidas Oyelowo, praneša „The Wrap“.

Scenarijų juostai sukūrė, galima sakyti, visiškai šviežia Holivudo scenaristė Emma Needell, kuriai tai yra debiutinis scenarijus. Istorija pasakos apie berniuką, kuris dėl savo mirtina liga sergančios mamos leisi į kelionę ieškoti mistiškos būtybės – Vandens žmogaus. Pagal legendą, jis yra vienintelis žmogus apgudravęs mirtį ir žinantis nemirtingumo paslaptį.

Davidas Oyelowo turėtų vaidinti vaiko tėvą, kuris ne iškart supranta sūnaus norą rasti mistinę būtybę, bet galiausiai supranta, kad viskas nėra tik pasakos. D. Oyelowo anksčiau yra dirbęs su O. Winfrey praėjusių metų Oskaru nominuotame filme „Selma“ (angl. „Selma“).

Kol kas neaišku, kada prasidės „Vandens žmogaus“ filmavimo darbai, bet, greičiausiai, su tokiu sąstatu, bus taikomasi filmą paleisti kažkurių metų pabaigoje. Atsižvelgiant, kad scenarijus jau yra, galima tikėtis, jog filmas pasirodys 2016 metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles