Didžiuliai „DC“ pokyčiai – dabartinė „Teisingumo lygos“ visata bus nutraukta

Didžiuliai „DC“ pokyčiai – dabartinė „Teisingumo lygos“ visata bus nutraukta

Kitą savaitę naujieji „DC“ vadovai Jamesas Gunnas ir Peteris Safranas susitiks su „Warner Bros“ studijos vadovu Davidu Zaslavu ir pristatys šios komiksų visatos naują dešimtmečio planą. Laukia labai dideli pokyčiai ir šviežia ateitis, tačiau iki to laiko studija turi kažkaip susitvarkyti su dabartine netvarka – režisieriaus Zacko Snyderio pradėta „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) istorija bei superherojais. Šiai visatai nesugebėjus atnešti tokios sėkmės kaip jų pagrindinių konkurentų, „Warner Bros“ imasi staigaus esamų projektų valymo ir galimų ateities filmų ištrynimo.

Vienas iš didesnių įvykusių nesusipratimų – atšaukta trečioji „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) dalis. Ši serija nuo pradžių buvo planuota kaip trilogija ir nors antrasis filmas nesukėlė tiek simpatijų kaip pirmasis, režisierė Patty Jenkins su pagrindine aktore Gal Gadot neslėpė norinčios užbaigti šios superherojės istoriją su finaline dalimi. Tačiau J. Gunnas bei P. Safranas neseniai atmetė jau parašytą pirmąjį scenarijų, mat jis nesutampa su naujaisiais „DC“ visatos planais. Vidiniai šaltiniai taip pat teigia, kad aukšti režisierės ir aktorės atlyginimai bei papildomi finansiniai apribojimai dėl būsimos produkcijos privertė studiją persigalvoti dėl finalinio „Nuostabiosios moters“ filmo, siekiant sutaupyti. Situacijos negražina tai, kad dėl šio projekto režisierė P. Jenkins atsisakė dirbti su istoriniu epu „Kleopatra“ (angl. „Cleopatra“) bei „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filmu, o G. Gadot dar ką tik Twitteryje padėkojo gerbėjams už palaikymą ir pažadėjo kitą jos superherojės istorijos skyrių.

Taip pat, labai miglota ateitis šviečiasi Henry Cavillui ir jo Supermenui. Nesibaigianti dilema, ar aktorius sugrįš ar ne, atrodo, buvo išspręsta, kai superherojus pasirodė „Juodojo Adamo“ (angl. „Black Adam“) filmo pabaigoje, o aktorius Dwayne’as Johnsonas intensyviai reklamavo būsimą kovą tarp Juodojo Adamo ir Supermeno. Dabar galime būti tikri, kad šis susidūrimas neįvyks. „Juodojo Adamo“ finansiniai rezultatai nepateisino didelio biudžeto, tad kažin ar sulauksime tęsinio. Lygiai taip pat abejotinai atrodo ir „Žmogaus iš Plieno“ (angl. „Man of Steel“) tęsinys su „Tas“ (angl. „It“) režisieriumi Andy Muschietti bei tolimesniuose planuose šmėžuojantis dar vienas „Tesingumo lygos“ susirinkimas.

Kas liko iš „DC“ visatos, bus išleista kitais metais, tačiau dabartinis planas yra kaip įmanoma tvirčiau užbaigti šias istorijas ir palikti kuo mažiau palaidų galų naujiems planams. Pasirodysiantis „Šazamo“ (angl. „Shazam“) tęsinys liko nepaliestas, tačiau didžiulį galvos skausmą studijai kelia superherojaus „Blyksnio“ (angl. „Flash“) filmas. Ne tik dėl nuolatinių pagrindinio aktoriaus skandalų, bet ir dėl jo vaidmens didžiojoje visatoje. Teigiama, kad Supermenui bei Akvamenui jau yra suplanuoti trumpi pasirodymai „Blyksnyje“, o dabar svarstoma juos iškirpti, mat jų ateities projektai gali nebeegzistuoti. Kalbant apie Akvameną, šaltiniai teigia, kad metų pabaigoje išeisiantis jo tęsinys bus ne tik galutinis praeitos „DC“ valdžios filmas, bet ir paskutinis šio superherojaus pasirodymas. Bet nors Akvamenas paliks komiksų visatą, aktorius Jasonas Momoa joje pasiliks ir galbūt pradės atskirą filmų seriją su nauju veikėju – tarpgalaktiniu nusikaltėlių medžiotoju Lobo.

Užtat Betmeno gerbėjai gali būti ramūs. „Warner Bros“ studija buvo sužavėti šių metų filmu ir perleido visą autorinę kontrolę jo režisieriui Mattui Reevesui. Tad kad ir kokie dideli pokyčiai vyks „DC“ visatoje, „Betmeno“ tęsiniai bus saugūs.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles