Prie naujojo „Žmogaus voro“ prisijungia „Prometėjaus“ žvaigždė

Prie naujojo „Žmogaus voro“ prisijungia „Prometėjaus“ žvaigždė

Šiais metais į Holivudo ekranus sugrįžęs legendinis Žmogus Voras daugumai kino žiūrovų pagaliau tapo panašus į komiksuose brandintą herojų. Kitais metais kino ekranuose pasirodys ir solinis Žmogaus Voro filmas, prie kurio turėtų prisijungti ir vienas pagrindinių filmo „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“) žvaigždžių – Loganas Marshall-Greenas.

Pasak portalo „Variety“, žinomas aktorius turėtų suvaidinti vieną filmo „Spider-Man: Homecoming“ antagonistų. Pagrindinį juostos herojų, Peterį Parkerį, ir vėl suvaidins Tomas Hollandas, kurį jau matėme filme „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Juostoje taip pat pasirodys ir visų pamėgtas Robertas Downey Jr., kuris suvaidins puikiai pažįstamą Tony Starką.

Iki šiol nežinomo scenarijaus juostą režisuos Jonas Wattsas. Internete kyla diskusijos, kad naujausiame studijos Marvel filme Tony Starkas turėtų tapti Žmogaus Voro mokytoju.

Skelbiama, kad filmavimo darbai turėtų prasidėti šią vasarą, tuo tarpu į kino teatrus juosta atkeliaus kitų metų Liepos 7-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles