Madsas Mikkelsenas bus naujasis Grindelvaldas

Madsas Mikkelsenas bus naujasis Grindelvaldas

Prieš kelias savaites dėl besitęsiančio teismo proceso prieš buvusią žmoną Amber Heard bei pralaimėtos bylos prieš jo reputaciją griovusį britų leidinį „The Sun“, aktorius Johnny Deppas buvo priverstas pasitraukti iš „Fantastinių gyvūnų“ (angl. „Fantastic Beasts“) filmų serijos. „Warner Bros“ studija neilgai truko, kol surado, kas pakeis J. Deppą ir vietoj jo įkūnys pagrindinį serijos blogiuką Grindelvaldą.

Trečiasis, ir tikėkimės paskutinis, šioje serijoje Grindelvaldą vaidinsiantis aktorius, bus danas Madsas Mikkelsenas, labiausiai visiems žinomas dėl Hanibalo Lekterio vaidmens seriale „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“) bei pavienių vaidmenų populiariuose filmuose. Jis buvo vienas pirmųjų režisieriaus Davido Yateso bei „Warner Bros“ studijos pasirinkimų pakeisti J. Deppą.

Savo ruožtu J. Deppas tuščiomis kišenėmis neliko. Teigiama, kad aktorius spėjo nufilmuoti tik vieną sceną dar rugsėjį ir nors jis galutiniame filme nepasirodys, jam vis tiek bus sumokėtas priklausomas aštuonženklis atlyginimas. Trečiasis „Fantastinių gyvūnų“ filmas neseniai buvo dar kartą atidėtas ir dabar jo premjera planuojama 2022 m. vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles