Godzilos ir King Kongo kova taip pat gali keliauti į internetines platformas

Godzilos ir King Kongo kova taip pat gali keliauti į internetines platformas

Didieji pasaulio kino teatrai turi vis daugiau priežasčių nerimauti dėl ateities, nes svarbiausi filmai renkasi šiuo metu finansiškai saugesnes internetines platformas. Prieš savaitę „WarnerBros“ priėmė sprendimą išleisti vieną didžiausių savo projektų „Nuostabiąją moterį 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) jiems iš dalies priklausančioje „HBO Max“ platformoje. Tai gali būti ne pabaiga, nes šiuo metu vyksta panašios derybos dėl dar vieno populiaraus filmo.

Ilgai lauktas Godzilos ir King Kongo susidūrimas gali būti gerbėjų sutiktas ne jam skirtuose kino teatruose, o saugioje namų aplinkoje. „WarnerBros“ bei „Legendary Pictures“ studijos šiuo metu svarsto, kuri internetinė platforma apgyvendins naujausią Monstrų visatos dalį. Vienas iš variantų yra „Netflix“, kuris pasiūlė 200 milijonų JAV dolerių už „Godzilos prieš King Kongą“ (angl. „Godzilla vs Kong“) platinimo teises. Antras galimas variantas yra „HBO Max“ platforma, į kurią „WarnerBros“ studija mielai įtrauktų dar vieną populiarų filmą ir didintų klientų bazę.

Nors „Godzilos prieš King Kongą“ persikraustymas į internetinę platformą dar nėra oficialiai paskelbtas, kino industrija prognozuoja tam didelę tikimybę, tačiau kur galima filmas bus vis tiek rodomas kino teatruose. Dabartinė išleidimo data yra kitų metų gegužę.

Tuo tarpu kitos studijos neslepia, kad taip pat gavo finansiškai dosnių pasiūlymų perkelti savo didžiausius projektus į internetą. Net kelios platformos, tarp jų ir „Netflix“ bei „Apple TV“, pasiūlė virš pusės milijardo JAV dolerių už galimybę rodyti naujausią Džeimso Bondo filmą „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“). O „Nuostabiajai moteriai“ persikėlus į „HBO Max“ dauguma svarsto, ar „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“) taip pat nepasuks panašiu keliu ir vieną dieną nepasirodys „Disney+“. Vis dėlto, šiuos filmus kūrusios  studijos pareiškė atsisakiusios šių pasiūlymų ir lauks pandemijos pabaigos, kad žiūrovai turėtų dėl ko sugrįžti į kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles