„DreamWorks“ nutraukia bendradarbiavimą su „Disney“

„DreamWorks“ nutraukia bendradarbiavimą su „Disney“

Kino studija „DreamWorks“, kurios pagrindinis įkūrėjas yra vienas garsiausių režisierių Stevenas Spielbergas, baigia savo kontraktą su kita studija „Disney“. Nuo 2009 metų įregistruotas bendradarbiavimo kontraktas galiojo iki paskutiniosios rugpjūčio dienos, tačiau „DreamWorks“ pranešė, kad nebepratęs sutarties ir ieškos kitų partnerių, praneša „The Hollywood Reporter“.

Tikrosios sutarties nepratęsimo priežastys nepranešamos, bet galima numanyti, jog „Disney“ požiūris į „DreamWorks“ projektus ir apskritai, į ateities planus, nelabai džiuginio S. Spielbergo. Pagrinde todėl, kad „Disney“ nuo 2009 metų įsigijo „Marvel“ ir „LucasFilm“, o dabar pagrindiniai „Disney“ filmai yra gyvosios pasakų adaptacijos, animacijos, superherojų filmai ir „Žvaigždžių karų“ visatos plėtojimai. Tuo tarpu „DreamWorks“ projektai į visą šį repertuarą sunkiai įsipaišo pagal savo stilių. Anksčiau išleisti filmai „Tarnaitė“ (angl. „The Help“) ir „Linkolnas“ (angl. „Lincoln“) mažų mažiausiai keistrai atrodo bendrame katile.

Kad ir dabar kontraktas baigia galoti, „Disney“ pristatys dar du filmus, kuriuos išleis „DreamWorks“ ir, netgi, bus režisuojami paties S. Spielbergo. Pirmasis – dar šiais metais išeisiantis šnipų trileris „Šnipų tiltas“ (angl. „Bridge of Spies“) su Tomu Hanksu. Antrasis – „BFG“ (angl. „The BFG“), pasirodysiantis kitų metų liepos 1 dieną.

„The Hollywood Reporter“ šaltinių teigimu, „DreamWorks“ jau dabar yra preliminariai sutarusi bendradarbiauti su pelningiausia šių metų studija „Universal“, kurios net trys filmai šiemet perkopė milijardo dolerių ribą. Pirmiausia todėl, kad S. Spielbergas savo biurą išlaikė „Universal“ teritorijoje net ir po to, kai ėmė bendradarbiauti su „Disney“. Antroji priežastis – režisierius prodiusavo šių metų hitą, daugiausiai uždirbusį filmą „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurrasic World“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles