Joshas Gadas vaidins legendinį kino kritiką Rogerį Ebertą

Joshas Gadas vaidins legendinį kino kritiką Rogerį Ebertą

Amerikiečių aktorius Joshas Gadas pasirašė kontraktą ir kino studijos „STX Entertainments“ komedijoje „Rasas ir Rodžeris“ (angl. „Russ & Roger“), pasakojančioje apie kino kritiką ir sineastą Russą Meyerį, įkūnys kino kritiką Rogerį Elbertą.

Jau žinoma, kad pagrindinį – R. Meyerio – vaidmenį atliks Willas Ferrellas. R. Meyeris tokiais filmais kaip „Laukinė mergina iš nuogų Vakarų“ (angl. „Wild Gal of the Naked West“, 1962 m.) ir „Greičiau, katyte! Žudyk, žudyk!“ (angl. „Faster Pussycat! Kill Kill!“, 1965 m.,) savo laiku pagarsėjęs kaip neprilygstamas sekso temos eksploatuotojas, galiausiai nusėdo kino studijoje „ 20th Century Fox“, kuriems patiko, kaip R. Meyeris tvarkosi su filmų biudžetais. Pirmasis po šios studijos vėliava išleistas R. Meyerio filmas buvo satyra „Už lėlių slėnio“ (angl. „Beyond the Valley of the Dolls“, 1970 m.), sunkiai perėjusi cenzorių kontrolę, tačiau galiausiai tapusi aštuntojo dešimtmečio klasika.
R. Meyeris šio filmo scenarijų parašė kartu su R. Ebertu, kuris septintojo dešimtmečio pabaigoje buvo dar tik jaunas kino kritikas, nusiuntęs R. Meyeriui susižavėjimo kupiną laišką. Abiems kartu pavyko perkalbėti tiek cenzorių komisiją, tiek beveik įsižeidusią studiją.

Juosta „Rasas ir Rodžeris“ pristatoma kaip atvira komedija, kurios centre atsiduria du atskalūnai, nepabijoję Holivudo nuostatų bei sukūrę pirmą istorijoje griežtai tik suaugusiems skirtą filmą, kurį išleido viena iš didžiųjų kino studijų, visą juostos kūrimo procesą pavertę įsimintiniausiu gyvenimo vakarėliu.
Komediją „Rasas ir Rodžeris“, parašytą pagal Chriso Cluesso scenarijų, režisuos Michaelas Winterbottomas. Net tada, kai jau buvo paskelbtas juostos režisierius, apie J. Gado dalyvavimą projekte iš pradžių praeitą žiemą sklandė tik gandai. Nepaisant to, kad J. Gadas buvo favoritas tarp kitų kandidatų, galutiniam susitarimui pasiekti prireikė kelių mėnesių.

J. Gado balsas tapo atpažįstamas tiek mažiems, tiek dideliems dėl Disney‘aus animacinio filmo „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“, 2013 m.) personažo Olafo. Neseniai J. Gadą kartu su Adamu Sandleriu ir Peteriu Dinklage‘u buvo galima išvysti kino studijos „Sony“ veiksmo komedijoje „Pikseliai“ (angl. „Pixels“), o šiuo metu baigiamas kurti Disney‘aus vaidybinis filmas „Gražuolė ir Pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“), kuriame J. Gadas vaidina Kvailį (pranc. Le Fou).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles