Cate Blanchett biografinėje dramoje įkūnys aktorę Lucille Ball

Cate Blanchett biografinėje dramoje įkūnys aktorę Lucille Ball

Holivudas dar kartą įrodinėja, kad mėgsta biografines dramas apie didžiausias kino ir televizijos žvaigždes. Šįkart atėjo eilė Lucille Ball – vienai garsiausių kada nors televizijoje vaidinusių aktorių.

Aktorę didžiajame ekrane turėtų įkūnyti Cate Blanchett. Dviejų Oskarų ir trijų Auksinių gaublių savininkė jau susitarė su juostą prodiusuojančia kompanija „Escape Artists“. Prie filmo prodiusavimo taip pat prisidės ir L. Ball vaikai Lucy Arnaz ir Desi Arnaz jaunesnysis.

C. Blanchett nėra vienintelė garsi su šiuo projektu siejama pavardė. „The Wrap“ skelbia, kad filmo scenarijų turėtų rašyti Aaronas Sorkinas. Vienu geriausių šių dienų scenaristų įvardijamas A. Sorkinas jau yra laimėjęs Oskarą už „Socialinio tinklalapio“ (angl. „The Social Network“) scenarijų. Jo naujausią projektą bus galima išvysti jau labai greitai – jis parašė spalio mėnesį pasirodysiantį filmą „Styvas Džobsas“ (angl. „Steve Jobs“).

Pačios L. Ball gyvenimas yra itin įdomus ir vertas aukštos kokybės filmo. Pranešama, kad pagrindinis jo akcentas bus 20 metų trukusi L. Ball santuoka su Desi Arnasu – Kubos muzikantu, su kuriuo jiedu kartu sukūrė vieną sėkmingiausių visų laikų serialų „Aš myliu Liusę“ (angl. „I Love Lucy“). Už vaidmenį šiame seriale aktorė pelnė 4 „Emmy“ apdovanojimus.

Kol kas nepranešama, kada šis filmas gali pasirodyti kinuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles