Kino studija „Sony“ atgaivina savo ilgametį ir niekaip į kino ekranus negalintį nusigauti projektą „Kleopatra“ (angl. „Cleopatra“), kuris pasakoja apie žymiausią senovės Egipto faraonę ir moterį, turėjusią didžiulę įtaką pasaulio istorijai. Kaip praneša portalas „Deadline“, juosta turi naują scenaristą – Davidą Scarpą.

Ar tai reiškia, jog filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį buvo pasiruošusį suvaidinti Angelina Jolie, galiausiai atkeliaus į kino ekranus? Kol kas neaišku, tačiau tikėtina, jog studija artimiausiu metu paskelbs, kada žiūrovai galės pamatyti filmą, ir kada prasidės juostos filmavimas.

Studija „Sony“ dar gūdžiais 2009 metais bandė sukurti šį filmą, kai jo režisieriumi galėjo tapti Davidas Fincheris, Paulas Greengrassas ir net pats Jamesas Cameronas. Galiausiai, visi jie atsisakė režisieriaus kėdės, nes pasiruošimas būsimai juostai pernelyg ilgai užsitęsė. Filmas turėjo būti paremtas Stacy Schiff knyga „Kleopatros gyvenimas“.

Ar Angelina Jolie vis dar nori suvaidinti legendinę faraonę, nežinoma. Kai buvo paskelbta, kad aktorė gali suvaidinti šį istorinį veikėją, daugelis JAV juodaodžių sąjungų sukilo prieš tai, kad baltaodė aktorė įkūnys egiptietę.

Kleopatra daugelį kartų buvo pristatyta kine, tačiau žymiausias jos pasirodymas įvyko 1963 metais, kai ją suvaidino legendinė aktorė Elizabeth Taylor.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles