Atrankoje į naują filmą apie Hario Poterio pasaulį dalyvavo daugiau kaip 20 tūkst. mergaičių

Atrankoje į naują filmą apie Hario Poterio pasaulį dalyvavo daugiau kaip 20 tūkst. mergaičių

Nepanašu, kad susidomėjimas Hariu Poteriu ir viskuo, kas su juo susiję, būtų nors kiek atslūgęs. Britų rašytojos J. K. Rowling sukurtas stebuklingas pasaulis visada skatino vaikus svajoti. Šį savaitgalį tuo buvo galima gyvai įsitikinti Londone, kur vyko visuotinė aktorių atranka, siekiant surasti aktorę šalutinio Hario Poterio serijos filmo„Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) veikėjos Modestės vaidmeniui, kuri apibūdinama kaip „gąsdinanti, bet turinti vidinės jėgos ir ramybės, gebanti giliau žvelgti į žmones ir juos perprasti“. Vienintelis reikalavimas – amžiaus cenzas; buvo laukiamos visos aštuonerių – dvylikos metų kandidatės.

Rezultatas – ši aktorių atranka pritraukė nuo 15 000 iki 20 000 jaunųjų aktorių, besitikinčių, kad atrankos komanda iš visų kandidačių pastebės būtent ją, ir būtent jos svajonė vaidinti kartu su Eddie‘iu Redmayne‘u, Katherine Waterson, Danu Fogleriu, Alison Sudol šioje Njuto Miglapūčio nuotykių ekranizacijoje taps tikrove. Skaičiai išties įspūdingi atsižvelgiant dar ir į tai, kad kino studija „Warner“ apie šią aktorių atranką paskelbė tik praeitą pirmadienį – t. y. iki pačios atrankos likus mažiau nei savaitei.

J. K. Rowling pati pasirodė „Excel‘s Centre“ salėje, kur vyko aktorių atranka ir tarė keletą sveikinimo ir padrąsinimo žodžių kandidatėms, tarp kurių atrankos komanda galbūt atras naująją Emmą Watson arba naująją Evanną Lynch, kuri vaidino Luną Geranorę penktojoje Hario Poterio serijos dalyje „Haris Poteris ir Fenikso brolija“ (angl. „Harry Potter and the order of Phoenix“) ir kuri 2006 m. taip pat buvo atrinkta iš daugiau kaip 15 000 mergaičių.

Laimingoji išrinktoji filmuosis nuo rugpjūčio iki kitų metų sausio. Filmas kino ekranus turėtų pasiekti 2016 m. lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles