„Iksmenai: Apokalipsė“ užbaigs „Pirmosios klasės“ trilogiją

„Iksmenai: Apokalipsė“ užbaigs „Pirmosios klasės“ trilogiją

Nors atrodo, kad „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-men: Days of the Future Past) buvo beprotiškai platus filmas, kuriame buvo be galo daug veikėjų ir veiksmas vyko skirtinguose laikuose, tai nebus pats didžiausias Iksmenų filmas. Tai patvirtino minėtojo filmo scenaristas Simonas Kinbergas, kuris šiuo metu kuria scenarijų „Apokalipsei“ (angl. „X-men: Apocalypse“).

Duodamas interviu „Yahoo! Movies UK“, scenaristas atskleidė kelias detales apie būsimą filmą. „Apokalise sieksime užbaigti trilogiją, kurią pradėjome su „Pirma klase“ (angl. „X-men: First Class“) – baigsime istoriją, pasakojančią apie jauną Raven, jauną Henką ir jaunesnius Čarlzą su Eriku. Filme taip pat bus pažįstamų veikėjų ir tokių, kurių dar neteko matyti“, – pasakojo S. Kinbergas.

Filmas vyks maždaug devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, todėl iškyla natūralus klausimas apie keletą pirmosiose „Iksmenų“ dalyse pasirodžiusių veikėjų jaunųjų versijų – Ciklopo, Audros ir Džin Grei. S. Kinbergas nepatvirtino, kad veikėjai tikrai bus „Apokalipsėje“, tačiau neatsiribojo nuo tokios prielaidos. „Jei ir įtraukime kelis mutantus iš pirmųjų „Iksmenų“, tarkim Audrą, Skotą ar Džin, turėsime rasti jiems jaunesnius veikėjus, nes „Apokalipsė“ vyks 20 metų anksčiau nei pirmieji filmai. Nors aktoriai labai gerai įkūnijo tuos veikėjus, tačiau kitaip negalime pasielgti. Mums visi sakė, kad nepakeisime Iano McKelleno ir Patricko Stewarto, bet žiūrėkit, mums pavyko tą padaryti su Michaelu Fassbenderiu ir Jamesu McAvoy‘um. Bet ar reikės jaunesnių aktorių, dar pažiūrėsime“, – duodamas interviu teigė S. Kinbergas.

Jis taip pat patvirtino, kad juostoje turėtų atsirasti ir dar daugiau naujų, nematytų veikėjų, kuriuos jis su režisieriumi Bryanu Singeriu ketino parodyti jau „Praėjusios ateities dienose“. Viena jų – Psylocke, turinti ypatingai stiprią telekinezės galią. Tiesa, ši veikėja turi įvairių formų ir savybių įvairiuose „Marvel“ komiksuose, todėl šią veikėją apibūdinti ypatingai sunku. Dar viena veikėja – Raudonoji ragana (angl. Scarlet Witch), kuri turėtų būti kažkaip susijusi su „Praėjusios ateities dienose“ matytu Gyvsidabriu. Greičiausiai tai bus jo šeimos narė. Na ir dar vienas veikėjas, kuris iki šiol nepasirodė, bet dar turėtų būti matomas – Keiblas (angl. Cable). Tai veikėjas iš ateities, pagal komiksus – Ciklopo ir Džin Grei klonės sūnus. Laiko plotmėm keliaujantis veikėjas turi nesuvestų sąskaitų su pagrindiniu būsimo filmo antagonistu , todėl labai tikėtina, kad šis veikėjas taip pat pasirodys „Apokalipsėje“.

„Iksmenai: Apokalipsė“ pasaulio kino teatrus pasieks 2016 m. gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mantas / 2014 rugsėjo 27

    Tai kaip supratau veiksmas vyks po “Praėjusios ateities dienos“ (praeities) veiksmo?

  2. Vainius Eiva / 2014 rugsėjo 27

    Mantai, taip. Veiksmas vyks dar iki pirmosios Iksmenų dalies.